Wpis z mikrobloga

Wykopki, zrobiłem przed chwilą płatność na stronie linii lotniczej za pomocą #mbank Kwota 1718 euro. Z konta zeszło mi 7708 zł. Podejrzewam, że trochę za dużo. Rezerwacja jeszcze że tak powiem nie jest sfinalizowana, gdyż widnieje jako nierozliczona. Czy to można odwołać? Skorzystam z innego banku i kupię bilety taniej o jakies 500zł...

#bankowosc #banki
  • 16
@Papasanbaba: Byłem pewny, że ma taki jak w swoim kantorze. Chwile wcześniej kupiłem to 1718 euro w cenie 7220 zł. Niestety się okazało, że płatność tylko kartą, a ten wspaniały bank nie zna czegoś takiego jak karta euro do konta... Przynajmniej w spółkach.
@WOWMichal: Wczas się obudziłeś.

Podejrzewam, że trochę za dużo

Nie, to dokładnie tyle, ile powinno być zgodnie z cennikiem i regulaminem banku, na który się zgodziłeś.

Rezerwacja jeszcze że tak powiem nie jest sfinalizowana, gdyż widnieje jako nierozliczona. Czy to można odwołać?

To, że w banku pokazuje się jako blokada, nie znaczy, że możesz ją anulować po stronie linii/pośrednika. Na 99% nie możesz tego zrobić za darmo.
No dobra, temat już omówiony z infolinią. Mają mocno zawyżone kursy i ogólnie bida z dupą. Mam nauczkę na przyszłość. Pierwszy raz korzystałem z tego banku przy płatności w Euro. Zawsze robię to w Aliorze, ale akurat cała kasa dzisiaj była na koncie w mbanku.
@WOWMichal: złodzieje z mbanku ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam konto w pekao sa... ostatnio płaciłem na ali w $ i kurs miałem niższy niż to co google podaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z euro pewnie nie jest tak pięknie po przewalutowanie pewnie dochodzi ;D
@WOWMichal: ja kiedyś przelałem ponad tysiaka ze zwykłego konta w aliorze na konto walutowe w EUR zamiast zrobić to przez walutowe PLN i przewalutować w kantor.alior... też się nie dało odkręcić i też sporo straciłem (ale nie tyle co Ty)