Wpis z mikrobloga

@EndriuGolara może cię zniechęcić bo to dość powtarzalny gatunek bazujący na podobnych dźwiękach. Mega ważne jest tam flow i rytm.

Sprawdź sobie

INFEKT - Orgalorg
Ponicz - Shoot Out
JuJu - Ju Gold (Aweminus Remix)

Ale pewnie ci się nie spodoba
  • Odpowiedz
@RezolutnyPasikonik: Znam Flashback (ale Days Gone od Axel Boya mi sie bardziej podoba, reszte obczaje)

jak chcesz jeszcze fajnych wobbli w miarę nowych to

Myro - Playa
Myro - Talk To Me
Myro - STFU
Cookie Monsta - Soundboy
Franky Nuts - All I Want

Lubisz też coś bardziej "dark" jak choćby kanał Dub Rebellion? Riddim, deathstep te sprawy?
  • Odpowiedz
@RezolutnyPasikonik Code Pandorum szanuje, polecam sprawdzić jego collab z DJahstą - Blasphemy Na dub rebellion i Never Say Die wypłynęła ostatnio nowa fala młodych twórców. Mastadon ma 16 lat a jego kawałek RIP to chyba najciezsza rzecz jaką słyszałem w 2017. SVDDEN DEATH tez ma dobry flow, Marauders czy Deceiver to sztosy
  • Odpowiedz
@Bullseye: Blasphemy jest na tej płycie więc ciężko żebym nie znał ;p. Mastadon znam, szanuję i podzielam zdanie jesli chodzi o RIP. Ciężko mnie czymś zaskoczyć :D

Ze swojej strony polecę
Midnight Tyrannosaurus & Kadaver - Ork Technology (Kadaver VIP)
  • Odpowiedz
@RezolutnyPasikonik: zajebisty kawałek

dobrze znaleźć w necie kogoś o podobnym guście bo jednak faza na dubstep w polsce wygasła.

ja teraz prócz dub rebellion często wracam do starego ukf, fabriclive 37, bengi i innych klasyków. Obecnie sporą fazę mam na Habstrakta, zajebisty sound design, choćby w kawałku Hello czy Jaguar (razem ze Skismem i Megalodonem).

a jeszcze co do riddimu jeszcze polecam Aweminusa - https://www.youtube.com/watch?v=-B33kEVfKMI

https://www.youtube.com/watch?v=qhJVsuDmFRE
  • Odpowiedz
@Bullseye:

tak to jest jak się spotka dwóch maniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja po za takimi sieczkami też lubię
deep dubstep (Kryptic Minds, Truth, Kong, Enigma Dubz, Darj)
trochę klasyki jak np. Skream
nawet dub (Radikal Guru, Panda Dub)
no i jak za melodic dubstepem nie przepadam tak do Arkasii mam ogromną słabość. To co ten gościu tworzy jest po prostu niesamowite i za każdym razem
  • Odpowiedz