Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki, typy już wybrane. Dzisiaj marny wybór, mało meczy i kilka niewiadomych.

Mecz OKC odpuściłem, niech się ustabilizują najpierw.

Toronto - Boston: w ekipie z Bostonu sporo niewiadomych, Irving, Horford a slyszałem ze i Tatum, mogą niezagrać, prawdopodobnie tylko Irvinga zabraknie, ale to trzon drużyny i radzę wstrzymać się do ogłoszenia składów. Jeżeli zabraknie tych 3 zawodników gra na Toronto po @1.65 będzie miała sens. Ja wybrałem over 100.5 pkt Toronto po @1.64. Poczekam do składów i raczej będę szedł w strone punktów.

Pistons - Miami: po raz kolejny idę w strone Miami, dzisiaj bezpieczniej handi +6.5 po kursie @1.47 mi odpowiada. Dla odważnych czysty win po 2.43, ale ostrożnie.

Indiana - Houston: tutaj bez kombinacji czysty win Houston po @1.64 zwłaszcza, że Rockets grają b2b.

Ja czekam do składów w Bostonie i na 90% gram

Toronto over 100.5 pkt @1.64
Miami +6.5 @1.47
Rockets @1.64

Dzisiaj mam dziwne przerzucie i radze nie przesadzać ze stawką.

Z ogłoszeń parafialnych zapraszam do obserwowania tagu: #exportbets
Jeśli ktoś coś ugrał na moich typach i chciałby podzielić się małym % zysków chętnie przyjmę jakieś grosze np. przez paypal ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z fartem mireczki #bukmacherka
  • 12
@krzysiek944: ja tam bojówka Miami w tym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a zawodników na fortunie mało co jest to nawet się nie rozpędzam i nie patrze co tam wymyślili

@GrubyChudini: to samo słyszałem, ale kumpel mi pisał że Irving w masce juz dzis zagra, zobaczymy
@krzysiek944: #!$%@? Torronto... za takie rzucanie powinno sie ich #!$%@?ć i słuchać czy żyją.. 13 pkt w 4 minuty mieć i rzucic 4 czy 5... KOSZMAR i do tego 1 pkt do dogrywki brakło :/
@export: No cóż, ja już tak mam, że 1 rzecz nie wjedzie i kupon w dupę... wczoraj 1600 nie weszło, teraz mniej, ale liczyłem na to, że Tatum pokaże się z lepszej strony w tym meczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)