Wpis z mikrobloga

@Pinkey: Znajomemu odwołali kurs na dzień przed wyjazdem, czekał co najmniej dwa tygodnie na zwrot i chyba nadal czeka. Po busach niczego dobrego się nie można spodziewać.
@Pinkey: a kupiłeś miejsce siedzące ? też jeżdżę czasami od siebie, ostatnio wszystkie miejsca były zajęte a mimo to kierowca sprzedawał bilety bo jest ileś tam miejsc stojących
via Android
  • 0
@Mlichal nie ma info o siedzacych i stojących. I tylko ten przewoźnik robi takie cyrki. Kiedyś wgl nie chciał mnie Janusz wpuścić do busa, bo nie ogarniał, że kupiłem bilet przez internet
via Android
  • 0
@Mlichal szczerze powiem nie pomyślałem o tym. Każdy inny przewoźnik zawsze sprzedaje tylko miejsce siedzące... Ale jak tu stać, jak nawet nie ma czego się przytrzymać?
@Pinkey: ostatnio tak stałem, dodatkowo wąsko, nie ma za co złapać bo przecież nie będę trzymał kogoś za siedzenie 10cm od jego głowy. Takie busy chyba mają z góry założone że jest ileś tam miejsc siedzących a ileś tam stojących, kierowca robi to co mu kazał własciciel, właściciel robi tak żeby jak najwięcej mu wpadło. Pójdziesz popluć się to oberwie babka która nie jest niczemu winna, no chyba że znajdziesz własciciela,
via Android
  • 0
@Mlichal na przystanku stałem tylko ja, już przyjechał załadowany. No do jakiejś babki pluł się nie będę. Płuc będę się tylko do kierownika tego bajzlu. Jak dla mnie to naciąganie ludzi.
@Pinkey: znam ten ból, u mnie też jest 1 przystanek przede mną, a nie zawsze mam czas żeby podjechać 10km na przystanek startowy. Za to na powrocie zawsze jestem 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)