Wpis z mikrobloga

Mircy, takie pytanko. Gram sobie w #fifa18 w Sezony, na początku było wszystko ok, natomiast od jakiegoś czasu mam wrażenie że podania, strzały są jakby o jakąś sekundę spóźnione, wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie. Np. chcę rozegrać szybką akcję, trzy podanka z klepki, ale zawodnik dopiero po sekundzie odpowiednio zmienia kierunek biegu, tak jakby z opóźnieniem orientował się że do niego podaję. Nie muszę mówić jak #!$%@?ące to jest gdy gra się online, gdzie czasami naprawdę trzeba precyzyjnie podać, odebrać. Pod względem płynności samej grafiki, wydajności kompa jest wszystko ok. Czy taki błąd ma jakąś nazwę, jest rozpoznany? Bo jak próbuję opisać problem googlowi to raczej tylko pojawiają się problemy, że komuś tnie/spowalnia grafika.
#fifa #pytanie
  • 3
@ccstmtp: Nie mam teraz możliwości włączenia gry, ale w ustawieniach sterowania jest coś takiego bodajże jak „automatyczne przełączanie”. Ustaw tam po prostu „brak” i powinno pomóc. Zdaje się, że najnowsza aktualizacja pozmieniała trochę ustawienia.