Wpis z mikrobloga

Czemu nikt nie mowi o kuponach 4/5$ z #aliexpress

Tylko mi tu nie spamowac, bo mi działa!!! Nie fake.

Sciagamy apke
uruchamiamy ja
pojawi sie baner z kuponami lub cos co wyglada jak baner ale sie nie wczytało
klikamy w ten baner (nad przyciskiem X)
wyskakuje nam pole do rejestracji
rejestrujemy sie
przelacza nas od odliczania z kuponem 4$
klikamy w niego

kupujemy cos za min. 5$
placimy na kompie przy uzyciu blik
platnosc aliexpress anuluje, ALE nie zamyka tylko jest w oczekujacych
kontynujemu w bliku platnosc
i mamy Awaiting Shipment

A teraz dajcie fajne rzeczy po 5$

#cebuladeals
Guines - Czemu nikt nie mowi o kuponach 4/5$ z #aliexpress

Tylko mi tu nie spamowa...

źródło: comment_2BjkcX9QK4VUfVfPRNqiaHAIgt8eX7Wv.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@blantek: @ona_czuje_we_mnie_piniondz:

No juz 2 zamowienie przeszło

Dodajemy rzeczy w apce i tam przechodzimy dalej zeby obnizylo nam kwote kuponem, anulujemy juz przy samym koncu, gdy wybieramy platnosci (alipay itp) i wtedy juz mamy to na koncie zapisane z obnizona kwoata, czyli mozemy na kompie zaplacic blikeim.

W trakcie platnosci przelewy24, po wpisaniu kodu blik, przeniesie nas spowrotem do strony aliexpress i niby tam wyskakiwal mi blad z platnoscia/bankiem/autoryzacja (nie
  • Odpowiedz
@Guines: Nawet z zupelnie nowego telefonu bylo tak samo. Do PL za kupon nie wysylaja :)

@blantek: U mnie tez poszly 2 na tym samym telefonie ale jak rano wstalem to juz anulowane byly i nawet nowego konta nie moglem zalozyc :)
  • Odpowiedz
Do PL za kupon nie wysylaja :)


@maqs7: no wlasnie nie do konca, bo czasem wysla. obstawiam ze raz na sto sie udaje. OP jest farciarzem. mi tez raz sie udalo, we wrzesniu
  • Odpowiedz
@maqs7: zobaczymy, na razie i tak nie mam nic do kupienia wiec poczekam. Kiedys bylo tak ze closed juz po wyborze platnosci był, a teraz nie
  • Odpowiedz
@Guines: Chciałem sprawdzić czy znowu mi przejdzie ale coś mi się nie zgadza. Po kliknięciu na baner przechodzę do kuponu a nie rejestracji. Jaka wersja apki?
  • Odpowiedz