Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie co ja mam zrobić? Mam wade zgryzu, nie stać mnie na naprawienie tego. Pracy nie moge znaleźć, z dziewczynami nie mam do czynienia od 22 lat. Tak dosłownie nie miałem żadnego kontaktu, oprócz gadania z moją matką. To jest straszne. Żyje cały czas w samotnosci z swoim patologicznym wyglądem. W tym kraju jest coraz gorzej, smieją sie z twojego wyglądu, która dała ci natura. P.s nie jestem gruby
#przegryw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Po pierwsze: Nie obwiniaj o swoje życiowe niepowodzenia wady zgryzu czy krzywych zębów. Pełno jest ludzi z jakimś defektem, ze złymi zębami, krzywym nosem, za dużymi uszami itd którzy osiągają w życiu sukces, także zawodowy i uczuciowy
Po drugie: praca leży na ulicy, trzeba się po nią tylko pochylić i nie myśleć że się będzie w pierwszej pracy kierownikiem zakładu, no tak niestety wygląda rzeczywistość że doświadczenie zdobywa się od
  • Odpowiedz
ZdrowyAzjata: @RocketQueen tyłozgryz to na pewno i kilka zębów wyżej niż powinny być na szczęce, to nie wiem jak się to poprawnie nazywa. @Nadia_Szkoplandia: Leczenie to kilka tysięcy na pewno. Każdy wylicza inaczej, za sam aparat i wizyty trzeba dużo płacić niestety. Z pracy dodatkowo trzeba się utrzymywać, a na to czasami nawet nie starcza dobrze. Mieszkam w małej mieścinie, o wyprowadzce nie ma nawet mowy, bo jestem związany tu
  • Odpowiedz
leszkesmieszke: Hej,

nie przejmuj się swoją wadą zgryzu. Jestem osobą z progenią, z której bardzo śmiały się dzieci w szkole. Były do tego stopnia okrutne, że potrafiły przechodzić przede mną i "zakładać dolną szczękę" na górną, śmiejąc mi się w twarz. Z perspektywy czasu okazało się, że osoby tak zachowujące się zostały właśnie na poziomie małpowania mimiki twarzy innych ludzi.

Kiedy zaczęłam szukać pracy, progenia nigdy nie okazała się dla pracodawcy
  • Odpowiedz
CzarnaLoszka: @AnonimoweMirkoWyznania też mam wadę zgryzu, a kończę studia, jestem na stanowisku kierowniczym, i dopiero teraz stać mnie żeby iść ten aparat założyć. Do tej pory żebym miała tak na luzie 2400 na jeden łuk to był cud. A właśnie dodam że jestem kobietą więc na uśmiech kobiet częściej się zwraca uwagę. Nie wmawiaj sobie że nic nie możesz bo masz wadę zgryzu czy inne. Znam osoby które mają gorsze schorzenia
  • Odpowiedz
Idź do pracy i zarób, na aparat a nie się uzalasz
. Aparat to koszy ok 5 tysięcy z wizytami(gora, dół) . 5 tysięcy - cena za pozbycie się kompleksów. Można choćby w wakacje pojechać do pracy sezonowej itp. i odłożyć
  • Odpowiedz