Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Myślę nad kupnem e-papierosa. Jestem zielony w tym temacie, dlatego pytam Was o kilka rzeczy:

-Czy warto zacząć palić dla zabawy i smaku? Nie pale fajek.
-Jak wychodzi z pieniędzmi? Duze koszty palenia na miesiac? Jesli sam robilbym liquidy i grzałki?
-Jesli już to chcę kupić na aliexpress moda Kboxmini c. Warto? Czy to juz jest gotowy zestaw do palenia,czy nie?
Dzieki za rady!
#aliexpress #epapieros #epapierosy #edym #pytanie
  • 36
@lipcowy: dla smaku i zabawy wg mnie tylko zwykłe szlugi. niestety, śmierdzi to kuresko -_- więc albo albo, a efajki to wg mnie syf niemożliwy, wysusza śluzówkę wybitnie, no po prostu nie mogę.

@lipcowy: Nie wszedłeś tu pytać czy warto czy nie, tylko po aprobatę i rady co i jak. Milion osób powie ci że to głupota ale ty już wiesz swoje - w końcu zbyt modne jest wejpowanie, wszyscy koledzy na roku wejpują, więc nie możesz zostać ostatnim frajerem bez dymu, co nie? Weź znajdź jakiś tag wejperów i tam spytaj po prostu jakiego moda sobie kupić, a nie mirkom tyłki zawracasz.
@ejadaz689: smaku xD no tak, ja zawsze paliłem szlugi, bo mi smakowały. zaciąganie się dymem, smak w połączeniu z kawą - no zajebistość. kwestie zdrowotne i smród swoją drogą. no i tak plusy ujemne wygrały i przestałem palić. akurat w moim wypadku nie czułem jakiegoś uzależnienia nigdy, po prostu nie kupiłem kolejnej paczki, #!$%@?łem się parę dni na cały świat i tyle, koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to jest: jak powiesz palaczowi ze nie warto palic, to powie ze pali bo lubi i #!$%@? ci do tego. Jak spytasz czy warto palic, to powie ze nie bo śmierdzi i szkodzi. Oj huncwoty z was.
-nie
-jeżeli chodzi o kupowanie liquidów w sklepach a 'samoróbki' to napewno taniej wyjdzie jak kupisz od kumpla/sam zaczniesz robić. Tylko nie wiadomo co kumpel dodał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-tu już jest kwestia czy do palenia czy vapowania (jak masz robić jakieś pedalskie sztuczki); na sam start polecam ego aio, w zestawie jest m.in. iJust
@lipcowy: Ja tam sobie kupiłem e fajke po paleniu normalnych, ktore palilem z 2 miesiace cos kolo tego. Pale 3mg to mało nikotyny ale jakoś uszczerbków na zdrowiu nie odczuwam