Wpis z mikrobloga

Użytkownicy tacy jak kłamczuszek @Andreth ten pk000 czy pufnacy i podobni antypisowcy co się udzielają pod #neuropa powinni dostać medal od samego Jarosława Kaczyńskiego za duży wkład w wielkie zwycięstwo PIS w najbliższych wyborach :D
A poniższy obrazek od @Andreth to już odlot, porównywanie młodych sebiksów z racą do ludzi mordujących niewinne osoby... Ale czego innego można się spodziewać po tych osobach? Jak ORP blokują legalne przemarsze, zakłócają modlitwy, szarpią się z policją i wyzywają od zomo i pedałów film to tłumaczenie, że to nie my, tam mógł przyjść kto chciał na ich zgromadzenie ale jak na #marszniepodleglosci przyjdzie jakiś seba lub ktoś kto nie powinien tam się pojawić (przy nieporównywalnej nawet skali, tylu tysiącach ludzi) to HUR DUR PARADA FASZYSTÓW, SŁYSZYCIE? FAA SZYY SCIII!!11. Szkoda nawet strzępić ryja naprawdę...
#4konserwy #polityka #bekazpodludzi #bekazlewactwa #marszniepodleglosci2017
M.....U - Użytkownicy tacy jak kłamczuszek @Andreth ten pk000 czy pufnacy i podobni a...

źródło: comment_9WLAt3M4Okjyo0kZsTVN7wMfouNSHHPx.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Lipathor

sebixy też by mordowały, tylko jaj i broni nie mają


Myslalem, ze pewnego poziomu glupoty nawet na wykopie nie przekroczycie ale jednak sie mylilem. Powinienes te zlote mysli wrzucac do tego twojego cv...

Tak wiec aby mordowac potrzebne sa jaja i bron. Nie chora ideologia i wyprany mozg ale jaja i bron.
  • Odpowiedz
@Lipathor wiem dobrze, ze nie macie za grosz logiki

1. Nie wszyscy muzulmanie to terrorysci, nie oceniajcie ogolu po jednym (xD) wydarzeniu
2. Sebixy i uczestnicy marszu maja wyprane mozgi i by zabijali gdyby (uwaga) mieli jaja i bron. Wszyscy!
  • Odpowiedz
ale jak na #marszniepodleglosci przyjdzie jakiś seba lub ktoś kto nie powinien tam się pojawić (przy nieporównywalnej nawet skali, tylu tysiącach ludzi) to HUR DUR PARADA FASZYSTÓW, SŁYSZYCIE? FAA SZYY SCIII!!11.


@MaciejLU:

1. Dziękuję za słowa uznanie,
  • Odpowiedz
a PatologiiZew wszystko wie lepiej. Bo jego problem nie dotyczy, więc nie istnieje.


@Andreth: Ja za "Donald Matole" dostałem 200 zł mandatu. Czym to się różni od "kłamca"? Kreujecie się na jakiś posranych powstańców i wyolbrzymiacie procedery trwające od lat. Nagle się obudziliście i widzicie że policja zatrzymuje ludzi z dupy czy daje mandaty za nic. To jak powaleni jesteście najlepiej pokazuje wasz debilny plan robienie zamieszek jutro od środka.
  • Odpowiedz
Chyba coś zabolało, co?


@Andreth: no nie bardzo xD
To nie ja przesiaduję na stronie ze śmiesznymi obrazkami i codziennie walczę z dyktaturą terroru Kaczyńskiego, prezentując poziom jak z załączonego obrazka.
  • Odpowiedz