Wpis z mikrobloga

Pobawmy sie troche w zgadywanie. Wilder-Joshua? Na pewno ale mysle ze najpierw dostana jeszcze po walce.

Wilder od dawna robi podkład pod walke z Breazealem. Mysle ze to bedzie jego wybor, gosc wysoko w rankingu dodatkowo mocno lezy mu stylem - a wiec duzy kloc ktory raczej nie porusza sie po ringu.

A Joshua? Ponoc szykuja Parkera ale watpie zeby sie dogadali na bodajze marzec bo chyba wtedy AJ chce wystapic. Moja uwagę przykuly pozytywne komenatrze Hearna na temat Wacha. Juz wczesniej mowil ze zwycięzca Wach-Miller bedzie mial szanse na tytul.

Ewidentnie bardziej lezy im Wach, niezbyt glodny sukcesu, za to znane nazwisko i dobry rekord. A zagrozenie niezbyt wielkie. Miller to bylaby powtorka z walki z Whytem. Styl mocno podobny.

Zobaczyny co z tego bedzie
#boks
  • 7
@PtactwaWiele: Wilder niech weźmie Briggsa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziadek, który nie walczy to chyba ulubiony typ jego rywali, albo o! Charles Martin.

A tak serio to pewnie tak jak piszesz, walka z Breazealem, a AJ zawalczy na jakieś 75% z wygranym walki Miller-Wach, 25% zostawiam na to że powalczy z Parkerem, bo ten może skusić się na wypłatę życia, a do tego bez pasa będzie mógł
@kosteq64: dojdzie w koncu do AJ-Wilder ale jak balonik bedzie maksymalnie napompowany.

Jakby Wach wyszedl w formie zycia tak jak do Kliczko na przeciw takiego Wildera to mialby nawet szanse. Ale z Joshua i ze swoim brakiem ambicji nie ma szans. Nawet nie obstawiam ze wygra z Millerem.
@PtactwaWiele: Wach po walce z Kliczką stracił "zęba". Kiedyś potrafił się #!$%@?ć, teraz to taki ospały, bierny pięściarz. A szkoda, bo trochę dynamiki i z jego szczęką kto wie czy jeszcze by nie doszedł do title shota. Ale nie ma co też przeceniać Millera chyba, tylko po prostu nie wierzę że Waszka pójdzie na bitkę, raczej biernie będzie dostawał w ryja
@PtactwaWiele: w polowie lub pod koniec przyszlego roku powinno dojsc do tej walki, chociaz Hearn moze blokowac Wildera, bo AJ ma jeszcze sporo opcji, a Wilder powinien podjac jakies wyzwanie przed ewentualnym lomotem od AJ
@PtactwaWiele: Coś czytałem o planach AJ - Wilder na lato przyszłego roku i wydaje mi się, że to chyba będzie ten termin :D sercem jestem za AJ, ale pieniążki chyba na Wildera postawię, bo te ręce to ma długie jak jakiś goryl :D
plus AJ już w tej chwili sporo cięższy od niego.. moim zdaniem to zła droga :D

Coś też czytałem o Powietkinie dla AJ, ale tutaj też może być