Wpis z mikrobloga

Siema, poleci ktoś dobrą myszkę, z topowym sensorem i brakiem problemów z oprogramowaniem? Gram głównie w h1z1 i csgo.
#csgo #h1z1
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hermes: tylko nie zowie pls, dawać 280 zł za ich myszki z PMW3310, to jakieś nieporozumienie (sam używam FK2 ( ͡° ͜ʖ ͡°))

@Cebeenowski: jak lubisz profilowane i w miare duze myszki to ogarnij Logitecha G403, można dostac za 200 zł, jedna z lepszych obecnie na rynku
  • Odpowiedz
@Cebeenowski: no to jezeli lubisz profilowane G403 będzie imo strzałem w 10 :D dostepny w marketach typu media expert/euro rtv agd, wiec mozna latwo sprawdzic czy lezy w dloni
  • Odpowiedz
@rdkN: Wcześniej miałem roccat savu, teraz używam gigabyte xm300 ale rozwalił mi się scroll, buguje się software, jest za wysoki lod, często występuje problem, że po naciśnięciu i przytrzymaniu lpm leci jedna pestka i koniec. Dodatkowo bywają problemy z precyzją, może to kwestia podkładki, w każdym razie szukam czegoś lepszego niż gryzoń od gigabyte.
  • Odpowiedz
@Cebeenowski: @Robsenovsky:
Kupiłem tydzień temu G403, bez problemu dostaniesz za 200zł nawet w Saturnie.
Palm Grip + duża dłoń i gra się świetnie. Na razie nie mam zastrzeżeń. Oprogramowanie od logitecha też pozytywnie zaskakuje w porównaniu do Roccata.
  • Odpowiedz
@Cebeenowski: G403 ma najlepszy obecnie dostępny sensor (PMW3366), więc z precyzją nie bedzie problemow, lod niski z mozliwoscia konfiguracji pod podkladkę, software nie stwarzało mi zadnych problemow. Przyciski bardzo fajne, oddzielone od reszty myszki, choć dla mnie troche zbyt delikatne, ale kwestia co kto lubi xd Jedyne minusy to kabel (dosyc gruby i ciezki, polecam mouse bungee) i ew. slizgacze moglby byc lepsze, ale nie ma tragedii. Jeśli dobrze lezy
  • Odpowiedz
@rdkN: A mógłbyś polecić jakąś podkładkę, która nie będzie sprawiać problemów w połączeniu z g403? Aktualnie posiadam Razer Goliathus Speed Gaming Large, kupiłem w jakiejś przecenie za 3-4 dychy, ale też już jest skatowana w opór.
  • Odpowiedz
@Cebeenowski: Nie sądzę, żeby jakakolwiek podkładką sprawiała problemy xd Nie testowałem co prawda niczego innego niż QcK+ i czarna G-SR od Zowie, ale twój Goliathus tez powinien działać bez zarzutu (tym bardziej ze w sterownikach jest opcja dostrajania do podkładki). Jak nie chcesz wydać za dużo kasy, to możesz np. sprawdzić DM Pad od DreamMachines, widziałem ze inni na tagu polecali, a wersję L (45x40cm) można dostać za 30 zł
  • Odpowiedz
@kebabplz: Z recenzji właśnie wynika że najgorszy w g403 jest kabel, bo jest nieproporcjonalnie masywny do reszty myszki i jak się źle trafi to może być latający scroll. Jednak jeżeli chodzi o kabel to chyba wolę taki dobrze wykończony z dobrym oplotem i końcówką, niż taki cieniutki w plastikowej koszulce, który sprawia wrażenie, że zaraz odpadnie. Chciałbym jeszcze zapytać o ten ciężarek 10g dołączony do zestawu, w jakiej wersji mysz
  • Odpowiedz
@MartwyGoryl: Do tego gryzonia nie ma softu (największy plus). Ewentualna konfiguracja jest poprzez kombinację przycisków podczas podpinania + guzik zmiany DPI pod myszką.
  • Odpowiedz