Wpis z mikrobloga

@Veuch: No jakiekolwiek mody w tym aucie to stąpanie po cienkim lodzie co widać między innymi po tej ankiecie. Ale widać ktoś się wyłamał :)
  • Odpowiedz
@Zoknarf: Chodzi o pomalowanie miejsc wokół odbłyśników, co teoretycznie nie ma bezpośrednio wpływu na jakość świecenia a nie malowanie/ dymienie całości (choć tu jest chyba całośc, ale innego zdjecia nie mam). Świadome ograniczenie światła nie wchodzi w gre.
  • Odpowiedz
@Krzemol: Ale na foto one nie są przyciemnione, pomalowany został tylko środek na czarno. Imho tak zrobiony przód jak na tym zdjęciu to dla mnie mega kot.
  • Odpowiedz
@Krzemol: Ten poliftowy przód w 166 zawsze średnio mi siadał i wolałem to co było wcześniej ale tutaj wygląda naprawdę dobrze. Ja bym szedł w czerń.
  • Odpowiedz
@cotosietutajstanelo: Znasz jeszcze jakieś dowcipy? To się razem pośmiejemy :D
@Enfi: Mi się wszystkie oprócz GTV (tam to faktycznie ten przód pasuje jak świni siodło) bardziej po lifcie podobają. A najbardziej 166 właśnie. O ile 147 i 156 przedliftowe mogą być, tak 166... No nie przeproszę się z tym przodem :)
  • Odpowiedz
@Krzemol: A ja właśnie uwielbiam to tępe spojrzenie przedliftowej 166. No ale ja jestem też typem, który uważa, że Multipla jest spoko wozidłem. ( )

@cotosietutajstanelo: Żarty o AR już dawno przestały #!$%@?ć i śmieszyć. Ciężko coś oryginalnego wymyślić. Teraz czuję tylko zażenowanie, że ktoś daje #!$%@? o to kto jakim wozem jeździ. :D
  • Odpowiedz
@Ciasto_hirol: Już drugi raz widzę ten argument o pospolitości i ni chusteczki go nie ogarniam. Co w nim pospolitego? To że wygląda normalnie a nie jak świnka/ leniwiec? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz