Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie oglądam odcinek Sprawy dla reportera z udziałem @dzielnytata w TVP1 (miał być za 2 tygodnie według tego co podawały WirtualneMedia.pl) i widzę jak TVP zmanipulowała materiał i wycięła moment w którym #terlikowski jest agresywny i uderza w jego telefon. Wszystko oprócz tego się zgadzało.

Zawołam plusujących ten wpis jak tylko materiał z dzisiejszego programu będzie wrzucony do internetu i będzie można sobie porównać przebieg wydarzeń nagrany przez dzielnytata i ten puszczony przez TVP.

#tvp #dzielnytata #sprawadlareportera
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydaje mi sie że jak pokazywali już tą inbę (czym pozbawili pozostałe dwie sprawy interwencji) to mogli już pokazać wszystko co tam zaszło, całe 30 min. nagrania które nagr


@MarianoaItaliano: mieli zmieniać temat odcinka bo ktoś cierpi na brak atencji? Przecież o to chodziło DT, brak argumentów merytorycznych chciał przykryć błaznowaniem.
  • Odpowiedz
@dziara1429: Jak uważasz. Tak czy tak programy montowane mają to do siebie że są w dużym stopniu zmanipulowane bo nie oddają tego co się dzieje w programie 1:1, a te na żywo takiej możliwości nie dają. Polecam Państwo w państwie, tam nawet jak autor złamał nogę wchodząc na scenę to program normalnie leciał na żywo a nie był montowany żeby wyciąć niewygodne rzeczy.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: skoro w lipcu Ziobro uznał, że opieka naprzemienna nie doczeka się specjalnych zapisów, z rozdziałem na wspólną i równoważną, to nie ma co oczekiwać, że jej piewcy będą za narodowe pieniądze naganiać.
@Berciquez to jest tak rozległy temat, że trza by w oddzielnym wątku.
Generalnie - odcienie szarości. Jedyne co warto dodać tu, żeby nie uciekło - że kolejnym rakiem obok Fabisiaka jest w ratowaniu dzieci Rzecznik Praw
  • Odpowiedz