Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie oglądam odcinek Sprawy dla reportera z udziałem @dzielnytata w TVP1 (miał być za 2 tygodnie według tego co podawały WirtualneMedia.pl) i widzę jak TVP zmanipulowała materiał i wycięła moment w którym #terlikowski jest agresywny i uderza w jego telefon. Wszystko oprócz tego się zgadzało.

Zawołam plusujących ten wpis jak tylko materiał z dzisiejszego programu będzie wrzucony do internetu i będzie można sobie porównać przebieg wydarzeń nagrany przez dzielnytata i ten puszczony przez TVP.

#tvp #dzielnytata #sprawadlareportera
  • 54
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Jovanka na filmie Fabisiaka sama mówiła, że żałuje, że ten psychol z nią polazł.
Laska brała udział w ukrywaniu ukradzionych dzieci, ale przynajmniej jest inteligentna.
W związku z powyższym żal jedynie, że jej tam nie będzie dla polemiki. A że nie będzie tam Fabisiaka to doskonale, bo ten #!$%@? psuje robote normalnym organizacjom ojcowskim.
  • Odpowiedz
@KrakowiaczekMaly: no jest "liderem" katoli, ja nie nazywam katolików tak tylko nawiedzonych fałszywych katoli ktorzy maja swoja własna wersje wiary i jak im zburzysz ich widzimisie to zaczynaja skakac. Mam takiego sasiada i miałem takiego kolege w pracy.
  • Odpowiedz