Wpis z mikrobloga

Kolejne typy z NBA.

Na dzisiaj proponuje


Toronto - New Orleans 1@1.50
Sacramento - Philadelphia 2@1.47

ako @2.21 po podatku @1.95

z luźnych typów (bez gry z mojej strony)

Wizards - Lakers 1(-6.5) @1.40
Rockets - Cavs over 222,5 @1.50
Denver - OKC 2 @1.91

Wizards powinni wygrać znacząco, według mnie typ do gry. W meczu Rockets-Cavs bardziej skłaniałbym się w strone Rockets ale kurs 1.50 mało zachęcający, a mam raczej przeczucie niż świadomość wygranej także omijam. Oklahoma ostatnie klika dni gra słabo, kurs zachecający, ale ryzyko spore. Gram tylko dubelka. Stawka raczej płaska jak będzie coś wartego zagrania "grubiej" będę informował.

#bukmacherka #exportbets
  • 15
@export: stsy i fortuny widać dobrą robotę dla siebie zrobiły, większość jak ty się boi mitycznego listu, a dostałbyś go tylko wtedy jakbyś miesięcznie wypłacał po kilkanaście tysięcy złotych i to regularnie, do tego bank musi zgłaszać przelewy nie wiadomego pochodzenia powyżej 15 tyś euro. Czyli US może dowiedzieć się o grze w "nielegalnych" tylko jakby ktoś cię #!$%@?ł, innej możliwości nie ma. Do tego Unibet ma trustly, nie ma w
@pogong: głównie przez kurs. Na papierze są dużo lepsi, a porażka z Sacramento raczej powinna ich zmotywować. Liczę na przełamanie OKC, ale tak jak pisałem ryzykowny typ zostałbym przy dublu