Wpis z mikrobloga

@zasypiam: Dobra wal na swoją zgubę ... ile kolego stałeś na granicy ... jak tam podwozie ... czy masz pełne zaufanie do tego paliwa co lałeś i dlaczego w nim tyle wody ... dlaczego stałem w korkach ... jak musiałem się starać aby się zaparkować


@szczebrzeszyn09: Na granicy stałem 2,5 godziny w stronę do Lwowa i jakieś 15 minut w stronę powrotną. Pewno w stronę powrotną stałbym też z 2,5
Jeszcze mit - ukradną Ci tablice rejestracyjne
Bardzo ciekawy mit, który sami stwierdzicie, że jest mitem gdy tylko dojedziecie do granicy. Jakieś 70% samochodów w których będą sami ukraińcy na granicy ma polskie blachy. Tam bardzo popularne jest rejestrowanie aut w Polsce. Jeżeli faktycznie mieliby kraść polakom tablice to by musieli chyba na do czwartym aucie zdejmować innym ukraińcom xD nie widzialem ani jednego auta bez tablic.
@zasypiam: Ja widziałem auto bez tablic na granicy. Chłopaki mówili, że zniknęły w okolicach Placu Mickiewicza, ale okupu nie płacili, bo w Polsce będzie taniej wyrobić. Żaden mit.
I tak, dużo Ukraińców ma polskie blachy - i o to chodzi. Nie chodzi o kradzież tablic Polakom, tylko Ukraińcom, którzy mają zarejestrowane auto w Polsce. Pytałem Ukrainców u mnie w pracy o co w tym chodzi: mają tam jakieś takie dziwne prawo,