Wpis z mikrobloga

@ElCidX: @radekrad: bo jedno z drugim moze chodzic w parze:

Wyslane do pr@t-mobile.pl

-----------------------
Prosze zapoznac sie z dokumentem, ktory dodalem w zalaczniku i wyjasnic mi skad wziela sie kwota, ktora na nim widnieje.

Prosze nie odsylac mnie do BOK bo nie obchodzi mnie rozmowa z pracownikami z obslugi klienta, chce wiedziec na jakies podstawie zalegam na taka kwote u Panstwa i dlaczego musze sie o tym dowiadywac przypadkowo zakladajac
@Rahan90: zależało mi wtedy na telefonie wiec praktycznie nie używałem polskiego numeru. Telefon został mi skradziony przez złotowe po 2 tygodniach od zakupu i zgłosiłem to na policję s następnie się udałem do salonu gdzie usłyszałem te rewelacje. Wtedy o karcie nic tez nie wspomniano, w ogóle przez 2 lata płaciłem i było Ok nagle wypowiedzenie umowy i kara.
No to niekoniecznie były to pełne 2 lata, jak wspomniałem sprawa z 2012 roku. Widzę ze jestem w ERIF i sygnatura wykonawcza, komornik wszedł mi na jedno polskie konto, którego i tak nie używam i tak już pare miesięcy.

Możliwe to się jakoś przedawnieni? Dodam ze do tej pory nie widziałem żadne pisma sądowego...

Jest tez wspomniane w EKIF i w infokonsument.pl ze dług jest zakwestionowany i tyle na nim adres pod