Wpis z mikrobloga

Mireczki, przygotowuje się do kupna nowego zestawu, ale nie jestem na bieżąco z nowościami.

Którego isticka wybrać? Pico 75W czy Pico 25 85W

Ten drugi jest niby nowszy, mocniejszy, a jakimś cudem jest w niższej cenie.. nie wiem co wybrać.

#epapierosy #epalenie #epapieros
  • 20
@szajbi_: W czym był problem? Bo pierwsza negatywna opinia jaką widzę.

Ja używałem evica pierwszej generacji dotychczas ale już się rozpada na części .. ()
@Abiz osobiście go nie miałam, ale mój kumpel miał, więc mu podkradalam.
bateria mała pojemnosc, przegrzrwa się gówno, jest smieszny. Sypał się. Bardziej wrażliwego szkiełia w atomizerze też nie widziałam.
Jak dla mnie nieporęczny bardzo :/
@Chenzu: Mam starego vtc i kupno drugiego prawie identycznego moda, ehh nuda :D Dlatego szukam alternatywy. Chociaż evic służył i służył, nawet 3 zalania przeżył!
@szajbi_: Baterię kupuje się osobno, raczej nie wina moda, parownik też zawsze kupuje osobno więc to mnie nie dotyczy. Dziwi mnie tylko że nieporęczny, właśnie kurde taki maluch że ciężko mi sobie wyobrazić że nie poręczny. Dzisiaj podbijam do stoiska ESW i sprawdzę jak leży w ręce.
@Abiz co kto lubi. Jak dla mnie jest za mały żeby mieć taki kształt :D
Poleciłabym Ci alfe, ale raczej lubisz się bawić i ona Ci się nie spodoba.
@Abiz: hej, pico 25 ma lepsze parametry ogólne. Jest tańszy bo jest promocja. Sprzęt jest legitny i tej samej klasy co "stary" pico, tylko na starego nakręcisz tanki max 22mm - na pico25 już do 25mm, co jest dużym plusem. Poza tym oba są niezawodne, dobrze działające i sensowne jak na moda na 1 ogniwo. Jeśli bierzesz z edymu to masz w podobnej cenie też evic vtwo mini, on w zasadzie
@Abiz mam 2 sztuki pico od samego początku jak weszły na rynek, obie całkowicie bezproblemowe, a dla przykładu kupiony wtedy Cuboid już dawno ma zepsuty pin, ostatnio nawet kupiłem pico dual do kopcenia w domu i też wydaje się solidnym sprzętem, ta seria to chyba najlepsze co wyszło Eleafowi
@szajbi_: ja w Pico mam lg hg 2 3000 mAh, to nie jest mało. Większość użytkowników nosi w nim akusy takiej pojemności. Co do atomizera, nikt nie wie co ten kolega tam miał, z czym się może wiązać przegrzewanie (oprócz baterii). Melo z zestawu ma chyba szklana tubke i przypomina te z ijusta, może się stłuc jak każde szkło. :) Generalnie widzę że Pico odradzasz a nie wiesz za bardzo co
@mrgruszka no nie, nie wiem.
mówię tylko o swoich przeżyciach z nim, bo kumpel miał go jakiś czas temu i zamiast 3k mah miał 1800mah? A to już trochę mało. Tylko zapomniałam, że ogniwa można wymieniać- więc mój błąd. Ma szklaną i pamiętam jak był problem, że na edymie nie było ich i to przez bardzo długo. Więc lipka była wtecy.
Palić się źle nie paliło. Batka osobno- spoko, atomizer osobno- spoko,
@Abiz: od 2mc mam Pico 75W i jest spoko. Baterie kupiłem osobno na edymie, koleś pokazał kilka i wybrałem najdroższą, bo nie chce, żeby mi coś w pysku wybuchło. Parownik nie przecieka, Wszystko fajnie spasowane, można fajnie wyczyścić, raz mi spadł po schodach i nic się nie stało (nawet szybka nie poszła). Grzałki za 8,90 są troche ch^jowe, ostatnio kupiłem jakieś inne do tritona czy jakoś tak za 15zł i są
@mysz0n: Ja tylko własne grzałki i własne liquidy bo wychodzi prawie jak za darmo ( ͡º ͜ʖ͡º) a przy kupnie fabrycznych grzałek i liquidow - grzała 18-20zł liquid 15-20zł więc wychodziło prawie drożej niż analogi
@Abiz Bierz smialo pico.
Moj kupiony byl okolo wrzesnia albo nawet wczesniej (tamtego roku XD ) i spisywal sie swietnie.Fajnie wspolgral z LG HG2 i griffinem,praktycznie zero problemow.
Sprzedalem go jakiemus ziomkowi i poszedl w swiat i ma juz trzeciego wlasciciela i zero rys...nie do zajechania :v