Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie wnerwia na wykopie?Hejt na polski rap.Ostatnio w gorących był wpis o tym żeby głosować na paktofonikę w jakiejś liście.No i oczywiście musiał pojawić się ten gówniany wpis "łełełe POLSKI rap to gówno dla jakiś sebików z bloku".Bo oczywiście w ameryce tworzą tylko idealni artyści.Takie #!$%@?ące generalizowanie.Jakby tak pomyśleć w toku tego gościa to w amerykańskich kawałkach 90% używanych słów to: "nigga" "fuck" "bitch" "hood".Idąc dalej tym tropem rock to też gówno bo to tylko darcie mordy.Nazwijcie to nawet bólem dupy,bo pewnie po tym wpisie pomyślicie że jestem jakimś sebikiem który się #!$%@?ł bo ktoś obraził jego ulubionych raperów.


#rap #polskirap #muzyka #oswiadczenie
  • 19
@FakeModerator: mnie osobiście tylko #!$%@? to że ludzie dają #!$%@? o muzykę. Jeden woli rock - to odrazu będzie krzyczał "hurr durr rap to gówno" a ten który słucha rapu mu zapewne odpowie "idź słuchać brudasów gdzie indziej xD" zamiast dać sobie siana z docinkami. A przecież po to jest tyle różnych gatunków muzycznych żeby każdy znalazł coś dla siebie

@FakeModerator: Ja do rapu nic nie mam, natomiast nigdy też go nie słuchałem, bo miałem wrażenie, że większość tekstów jest o tym jak to się im ciężko żyję, jakie to oni mieli trudne dzieciństwo itd. Później miałem okazje kilka razy pić z ludźmi którzy słuchają rapu i zrozumiałem, że to nie jest mój klimat bo ci kolesie przez większość czasu rozmawiali w większości o rapie i o tym kto kogo pojechał.
@bartek58: Własnie przez takich ludzi cały gatunek jest postrzegany negatywnie.Podobnia sytuacja jest dzisiaj w związku z twórczością Taco Hemingweya.Pewna część osób słucha go tylko dlatego że jest popularny.A dissowania nie nazwałbym bym raczej rapem bo to może robić każdy.
@FakeModerator: no ale polski rap na prawde nie jest ciekawy, w polsce scena jest na prawde potezna, duzo odbiorcow i co, nic z tego nie wynika, same copypaste podpatrzone zza oceanu, uk ma grime, francja ma rowniez swoj styl, a polacy? polacy maja raptem kilka albumow wartych uwagi
@FakeModerator: no i co z tego polski rap jest polski
Jak słyszę Niemca, który napiera rap kawałki po niemiecku to podniecam się językiem (jak w życiu) i treścią.
Analogicznie - polski rap też jest dobry również z tych powodów.
Tam wyjątki.
Reszta to wymiociny frajerskich "wytwórni".
@musiol108: Bardziej cebulackie jest takie stwierdzenie.Polski rap to gówno bo JA tak uważam,reszta się nie liczy.Zresztą byłem idiotą wrzucając taki wpis na mirko licząc że mógłbym porozmawiać z kimś poważnie lub powymieniać się argumentami.Jakbym napisał że muzyka klasyczna to gówno to zostałbym zjedzony w komentarzach.Tylko dwie/trzy osoby w tym wpisie potrafiła napisać coś więcej niż powiedzenie że rap to syf dla podludzi.