Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #wow

Czy też macie poczucie iż to że nowy dodatek ma się zacząć po bitwie o Undercity to plucie w twarz fanom ? Jeden z najbardziej epickich momentów, konflikt o Lordearon który w zasadzie od Frozen Throne wisiał w powietrzu, a po jego małym zalążku w Cata czekali na niego fani tyle lat. I wreszcie to mamy wojna o Lorderon, BITWA O UNDERCITY i co ? to się wydarzyło wszystko przed dodatkiem. Za to alluchy w Tirisfal dostaną pewnie quest pod tytułem "ej po bitwie o undercity pojawiły się kobolty zabij ich 10 i przynieś z nich 8 świeczek" PFFFF ! Za takie pieniądze blizzz daje nam ciągle to samo G!@#$ i do tego pozbawia przyjemności uczestniczenia w przełomowych momentach w historii tego świata na który ludzie tacy jak ja - nie grający od dawna w tą grę chętnie by zagrali ze względu na Lore tego świata. TO jest kpina z graczy i będzie to kolejny dodatek w który NIE ZAGRAM. Tym bardziej że to nie jest moment na mały rework Azeroth , ale na odnowienie wszystkich tych lokacji, wraz z uwzględnieniem zmian jakie się tam pojawiły( dla mnie czas na WOWa 2) . Na przykład - Stratholme który oficjalnie od Cataclysmu został odzyskany przez ludzi i nie widać nic, żadnych zmian. Żadnego nowego miasta, żadnych questów w stylu odbudowujemy to miasto , przyjdź pomóż nam itd. WOW to nie jest gra dla ludzi którzy lubią ten świat i się nim jarają. Stąd na prawdę nie wiem dla kogo teraz jest ta gra ? :P
  • 13
@Dielektryk: no cóż, dawno juz przestałem kłócić się w internecie z ludzmi ktorzy marudzą na jakis temat, ale parę rzeczy musze ci sprostwować. nie bedzie reworku świata, za "rework starego swiata" bedzie odpowiadał sharding który wchodzi jak wbijesz over 110, dodatek zawsze zaczyna sie po cinematicu, moze nie tuż, ale zawsze to jest tak ze jest koniec jednego dodatku, ksiązka, cinematic trailer, prepatch.
no i najwazniejsze, DOPIERO KUHWA POKAZALI TRAILER SKAD