Wpis z mikrobloga

#gearbest i zawołam @GearBest_Polska
zamówiłem 3 rzeczy z Gearbest, 10, 11 i 13 października. Na 2 przedmioty kiedy klikałem "View Tracking Message" były informacje, na jednej nie było. Sęk w tym, że teraz mi zniknęły wszystkie. Kiedy klikam na "View Tracking Message" wyskakuje mi "Sorry, your shipping information has not updated yet!". Minął prawie miesiąc a żadnej paczki nie widać. Próbuję wklepywać w różne strony do śledzenia przesyłek i wszędzie to samo, czyli nic.

Mam się martwić czy jeszcze czekać? Rodzaje dostawy to: FZRAMYT. Mam tracking na najdroższą przesyłkę, 27 w wiedniu a u mnie dalej nie ma.
  • 14
@ConanLibrarian: bzdura. na GB po prostu skrypt trackingu nie działa tak jak powinien.
w połowie zamówień na GB mam: "Sorry, your shipping information has not updated yet!"
i są tą rejestrowane przesyłki, niektóre nawet dostarczone.
17track i alipaczka jednak pokazują drogę.
powtórzę, nie sprawdza się na GB trackingów chyba, że lubisz się denerwować.
@ConanLibrarian: tu i tam tzn w twojej głowie i w twojej podświadomości? uczepiłeś się wypowiedzi, która nie istnieje. jeżeli nigdzie nie użyłes słowa alipaczka, ale potrafisz mnie obrażać w dyskusji - to po prostu nie mamy o czym rozmawiać.
@Dzolejro:

Dear Valued Customer,

Thank you for placing an order with us.

We have already shipped your items out. Kindly note that due to it being peak season the shipping company is experiencing delays in updating their online data.

We sincerely apologize for this, but please rest assured your package will be delivered as normal.

The estimated shipping time is valid regardless of the tracking site availability.

We appreciate your understanding
@wish666, dostałem takiego samego maila. Paczka z mojej strony zamówiona była 19 października, a według GearBest'a 22 października byłą Shipped Out.
Czytając tego maila od GB można wywnioskować, że paczki zostały wysłane wczoraj, czyli 7 listopada? Dobrze rozumiem?