Wpis z mikrobloga

@denat666: miałem kilka lat temu taką, ale w kolorze Girgio Stromboli.. wszystko pięknie, ale światła w wersji bez xenonu to jest gorzej niż jak na dynamo w składaku :P Jakbym drugi raz brał to tylko xenon, bo te halogenówki to jakaś porażka jest. Szerokości!
  • Odpowiedz
@denat666: Troszkę golasek :) A tak serio, po mieście i diesel? Odważnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie drażni Cię dźwięk odpalania? Dla mnie brzmi jak traktor, już 8v w 156 kulturalniej odpalała i na zewnątrz była cichsza, ale w środku już nie :D
  • Odpowiedz
@tomekg0: Jest golasek, ale dla mnie to super. Po pierwsze nie lubię gadżetów, po drugie jak coś się we włoszczyźnie psuje to co? Elektronika. A jeżeli chodzi o diesla, dźwięki itd to po pierwsze nie planuję w ogóle zrobić nim więcej niż 30 tys. km, ponadto kabina jest dobrze wyciszona, po trzecie jak jeździłem lamborghini gallardo to też hałasowało xD A po czwarte to dla żony auto xDDDD
  • Odpowiedz
@denat666 Luzik, mówię że golasek bo mama ma taką samą, chciałbym mieć takiego golasa, u mnie w mondeo nawet komuptera pokładowego nie ma () A o odgłosach mówię bo strasznie ociężale wg mnie odpala, byłem ciekawy czy to.tylko moje spostrzeżenie .
  • Odpowiedz