Wpis z mikrobloga

@Sadar: Rolniczka wybrała młodego, Karol żadnej, erotoman z winnicą coś #!$%@?ł i wybrał Tereskę a potem się tłumaczył Janeczce, że to jeszcze nie wybór, kapitan hak coś kręci z Manowską bo ta co włosów nie myła pojechała, szwejk machnął dzieciaka tej nowej.
  • Odpowiedz
@Nicolai: Księżniczka ma to do siebie, że argumenty łagodzące nie docierają. Z resztą sama musiała pchać mu się w ręce, a że się przewrócił? No powód do inby. Człowieku on był pijany na 100%, gdzie miał w tym stanie jechać?
  • Odpowiedz
@Nicolai: Sama nie chciała mu wybaczyć. No zrąbał, mial ją na widelcu, super ekstra fajna dynamiczna laska, ale za dużo tego ja, ja, ja... jakieś okoliczności łagodzące, jakieś zrozumienie, a ona mu robi inbę w tv jakby to coś poważnego było, to by nie wyszła zaraz z tego szpitala... Koleś nawet nie bardzo miał cos na swoją obronę, bo chyba nawet nie pamiętał. Kac morderca itp.

Napisałem to jako osoba
  • Odpowiedz
@Nicolai: No skoro tak ją to zabolało, to nie wybrał. Proste. No i po miłości.

Ciekawe, co by musiał zrobić, żeby się "odobraziła? Mam wrażenie, ze to taki typ laski, że by mu nie wybaczała. Nawet szanuję, że koleś nie wybierał jej mimo wszystko i się w to nie pchał. W jej mniemaniu ciężko odbudować zaufanie, pewnie było to awykonalne. Taki typ laski, u której po jednym błędzie jesteś skreślony.
  • Odpowiedz