Wpis z mikrobloga

#ps4
Pytanie od n00ba konsolowego - przymierzam się do kupna PS4, zastanawiam się jednak czy brać po prostu slima, czy też jest sens się zainteresować Pro (nie mam sprzętu do takich rozdzielczości i hdrów, ale rozważam, bo może jest jakaś znacząca różnica w płynności)?
  • 7
  • Odpowiedz
@luz3r: No właśnie z kasą to tak średnio, dlatego pytam ;) Czy na standardowej wersji spadki płynności są widoczne? Nie zależy mi na stabilnych 144 klatkach, ale żeby chociaż te 30 bez znaczących spadków. Głównie pytam w kontekście gier ekskluzywnych dla PS4, bo takie mnie przede wszystkim interesują.
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Nie miałem styczności z PRO ale z pewnością większą płynność uzyskasz na tejże wersji. Ja kupiłem Slimkę, ograłem już kilka tytułów ekskluzywnych i nie miałem żadnych spadków czy przycięć. Zauważalne spadki miałem dopiero teraz jak gram w nowego Assassyna - ale podobno na PS PRO też takie występują ¯\_(ツ)_/¯ Jak nie masz telewizora z bajerami i nie planujesz zakupu to bierz zwykłe PS4. Takie moje zdanie ( ͡°
  • Odpowiedz
@luz3r: Dzięki, jeszcze się zastanowię, ale chyba będzie slimka kupiona po prostu. Ekskluzywy zwykle z tego co rozumiem i tak są dobrze zoptymalizowane, a w inne będę grał na PC, więc powinno być spoko.
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: @Sad_Statue: Bierz slima. Jak bedziesz duzo gral, bedziesz mial wiecej $ i uznasz, ze warto go bedzie wydac na lepsza rozdzielczosc hdr to sprawisz sobie pro i tv, a slimie zawsze mozna za jakas czesc wartosci sprzedac.
  • Odpowiedz