Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kilku rzeczy, może ktoś poleci. Crewneck lub bluza z kapturem czarna, bez logo, dobrej jakości do 300zł. Czapka i szalik wełna albo kaszmir. Koszulki basic slimfit nie szmaty z hm do 50-70zł. No i sztyblety. Oczywiście skóra, 300-600zł, nie wiem czy się przyzwyczaję do niewiązanych butów, bo lubię czuć but na stopie i muszę mieć mały ścisk, ale pytam na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#modameska #streetwear bo hoodie/crewneck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
@milek345: 170 cebul za bawełnę to średni dil. Nie zależy mi na logach, za tyle widziałem kaszmirówki, ale może ktoś jeszcze coś napisze o tym, ale dzięki za info

@iwishihadafriendlikeme: Staram się unikać znaczków, ralph wychodził już w okolicy 100/szt, hilfigery jak przymierzałem to proporcje były nie takie i jak nie były za długie to jakoś dziwnie spasowane :/
  • Odpowiedz
@iwishihadafriendlikeme: najśmieszniejsze jest to, że najlepiej chyba sprawdzały się primarki XD 2 lata nie udało mi się ich sprać i nieźle leżą, ale są cienkie i trochę się rozciągnęły (2,5 funta/szt). Przerobiłem hmy, spencera, fruity i inne bzdury i wszystko dramat.
  • Odpowiedz
niestety ma coś ala serek


@xDrope: zgadza się i nie mogę znaleźć zwykłych, a kiedyś takie kupiłem i jestem z nich bardzo zadowolony więc może jak pogrzebiesz w necie to znajdziesz.
  • Odpowiedz
@xDrope: z crewnecków i hoodie do 300 zł mogę polecić champion, ale tylko reverse weave. Są też takie bez wielkiego loga, tylko takie malutkie haftowane na rękawie. No ewentualnie byś musiał troszkę dołożyć ale jakość jest bardzo dobra na lata.
  • Odpowiedz
@xDrope: Wojas, Kazar, podobno Clarks. Nie zaufałbym współczesnemu Gino Rossi, Lasockiemu. Wittchenowi ani markom ciuchowym. Venezia ma często ciekawe wzory ale to nie są buty na lata.

Obejrzyj sobie buty marek "butowych" w zakresie od 200 do 600 złotych i po kilku parach zauważysz czym się różni jedna licowa skóra od drugiej i zdecydujesz która jest warta Twoich pieniędzy.

Gx
  • Odpowiedz