Wpis z mikrobloga

@soosh071: Mam Note8. Dla mnie jest zajebisty. Za każdym razem gdy cyknę fotkę, to zbieram szczenę z podłogi. Ten telefon z gównianych kadrów wyciąga zajebiste zdjęcia w każdym detalu. 6GB ramu, które #!$%@? równo, zero przycinek. Zresztą, Note8 ma najjaśniejszy ekran, jaki kiedykolwiek zamontowano w telefonach, większą rozdzielczość, rysik, którego używam cały czas, no i przeogromny i piękny ekran. Nie mam natomiast iPhone X, widziałem go, jest również z wyglądu przepiękny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek567: a bateria Mirku? Jeden dzień na telefonie i synchro trzech skrzynek daje radę? Bez grania, może z godzina neta? Pare notatek krótkich? Ostatnio z andkiem miałem S7 Edge i byłem załamany tym telefonem (po miesiącu oddałem pewnej pani) IP 7plus cały dzień wytrzymuje bez problemu. Dluzej to ile? :)
  • Odpowiedz
@soosh071: Bateria jest wspaniała. Przy używaniu dosłownie wszystkiego [gdzie Snapchat zżarł mi więcej baterii niż ekran!], ustawionej rozdzielczości na WQHD+ (czyli maksimum), cały czas LTE praktycznie, wyciągnąłem powyżej 4 godzin SOT [czyli włączonego ekranu, działanie baterii z włączonym ekranem]. Jasność głównie 50%-80%. Bez Snapchata i innych pierdół których używam, wyciągnąłbym nawet 9 godzin SOT [ludzie na Reddicie wrzucają jak tyle osiągają bez problemu].
  • Odpowiedz
@soosh071: Przy trybie maksymalnego oszczędzania energii (włączasz w sytuacji kryzysowej) miałem 0% przez 50 minut, potem już podłączyłem telefon. Ale w tym trybie działa tylko telefon, sms, internet H+ i kilka aplikacji
  • Odpowiedz
@Storczycki: Bo? Dla mnie jest bardzo dobry, działa szybko. Ale używam równolegle z czytnikiem linii papilarnych, więc.. ;)

PS: Mówisz o tym samym Face ID, co nie potrafi odróżnić osób podobnych do siebie/braci? Absolutnie zrozumiem, że ciężko stworzyć system, który odróżni braci, ale w takim razie nie można mówić, że Face ID jest lepszy od czytnika tęczowki.
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/7anj9f/iphonex_face_id_fail/
  • Odpowiedz
@Jarek567: #!$%@? sie do tego jednego testu z #!$%@? BRACMI BLIZNIAKAMI JEDNOJAJOWYMI, jeden test, przypadek jeden na 10 milionow. I nadal face id jest lepsze niz ten twoj uber skaner teczkowki gdzie musisz oczy szeroko otwierac bez okularow i innych #!$%@? zeby odblokowac telefon. Juz nie wspominam o czytniku lini w tym debilnym miejscu w note 8 do ktorego nijak siegnac jak nie masz lap wielkich jak stopa
  • Odpowiedz
  • 0
@cysterna: serio, wyobraź sobie, że niektórzy mają go dwa-trzy dni, gdyby był gdziekolwiek na półc e również bym go miał, to wystarczy żeby coś powiedzieć o baterii bo to mnie interesuje w X, resztę znam i mam, face ID mi nie przeszkadza z tego co w necie to jednak działa dużo lepiej niż skan twarzy czy siatkówki No ale właśnie potrzebuje opinii :)
  • Odpowiedz
@Storczycki: z tym szerokim otwieraniem oczu to jest akurat guzik prawda - patrze pod różnym kątem i czasami co prawda zawiedzie, ale spojrzę inaczej i odblokowany - jeżeli mogę użyć skanera tęczówki, używam skanera tęczówki - rzadko mi się aż zdarza używać linii papilarnych. Jeżeli serio nie dam rady odblokować tęczówką, to odblokowuje palcem - i dosłownie ledwo przytknę palec - od razu odblokowany. Wystarczy sobie fajnie skonfigurować, można ustawić skaner
  • Odpowiedz
@soosh071: nikt go nie ma od 2/3 dni prócz tych którzy pracują w Apple i je testowali. Nikt Ci nie da opinii po dniu testowania. Jak ktokolwiek Ci pisze ze miał go 2 dni to go wysmiej, jest to 100% niemożliwe a jeśli tak, to będzie płacił surową karę :)
  • Odpowiedz
@Jarek567: prosze cie teczowka w s8 jak i note8 to porazka po calej linii. Troche gorsze warunki i zapomnij ze odblokujesz. Dziala to to jak chce, ja rozumiem fanbostwo itp... ale nie robmy #!$%@? z faktow. Juz wole sie meczyc z tym skanerem niz z teczowka ktora dziala jak chce
  • Odpowiedz
@muak47: ej, no ale ja serio mówię poważnie, że u mnie to działa dobrze, nie mam po co kłamać, mogę wytknąć w Note rzeczy ktore mi się totalnie nie podobają, ale to akurat dla mnie działa OK. Jeżeli tęczówka mi nie załapie, to paluszek do linii papilarnych i lecę, nie mówię, że udaje się za każdym razem.

Jeżeli serio nie dam rady odblokować tęczówką, to odblokowuje palcem - i dosłownie ledwo
  • Odpowiedz
@Storczycki: consensus powinno być takie - o gustach się nie powinno dyskutować, a oba telefony to są killery, jeden jest dla tych co wolą androida, drugi dla tych co wolą iOS'a, tyle - oba są wspaniałe
  • Odpowiedz