Wpis z mikrobloga

#wow #worldofwarcraft
Ale się jaram tym, że gdy w końcu wejdzie wow classic to ludzie zobaczą jak kiedyś warcraft był #!$%@? :) jeżeli blizzard nie poprawi balansu to skończy się to płaczem graczy.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: przecież m+ ma lockouta w postaci klucza, obecnie trochę świadomie ze strony blizzarda nadużywamy tego systemu tak jak robiliśmy to łowiąc rybki w garnizonie :)
@LeonL: Dlatego nic nie mówiłem o fazie przed end-game'em :) ja się nawet dziś dobrze bawię podczas levelowania (tylko ostatnio brak mi na to czasu) ale w końcu to się skończy, będę miał wszystkie postaci na 110 i pozostanie tylko end-game.
  • Odpowiedz
@marv0oo: dalej jedynym zajęciem w PvE to raidy. Oprócz rozdawiennictwa itemów m+ tutaj nic nie zmienia, powyżej +10 tam nic nowego nie ma.

Dojebmy jeszcze 500+ dla nowych graczy od razu gear z mythic raidu przy tworzeniu nowej postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest MMO i naturalne jest, że trzeba poświęcić trochę czasu na rozwój postaci. I ten rozwój powinien być stopniowy, a nie o
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: No i co ci da ten 950? Szybciej będziesz lfry robił? xD Dla graczy którzy normalnie raidują i robią wysokie m+ to z weekly chestów, raid chestów itp w większości leci trash do vendora, bo na tym samym ilvlu mają itemy z mythic raidu/mythic+. I nie, raidy już nie są jedynym zajęciem w pve, bo z raidów obecnie połowa off setów to gówno. Znaczy nie obecne, ale od zawsze
  • Odpowiedz
@pandapl: Od początku gdy zaczęła się drama z całymi tymi legacy serverami marzyłem żeby w końcu je stworzyli i żeby ludzie zobaczyli jak bardzo #!$%@? była vanilla :) Pograją 6 max 12 miesięcy i zobaczą jak bardzo "grindy" i unfun jest vanilla. Obecny WoW ma to czego vanilli brakowało czyli wszelakie quality of life improvements i dodatkowo jest cholernie trudny (sam obecnie 6/9 M ToS mam mimo że bliżej mi
  • Odpowiedz