Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, poradźcie Mirabelce, jak rzucić faceta żeby było mu jak najmniej przykro?

Ogólnie facet bardzo się stara i jest zakochany po uszy, więc kompletnie nie mam serca go rzucać, ale ja tego związku nie czuję. Nudzę się w jego towarzystwie, nie mamy wspólnych zainteresowań, w domu siedzimy osobno (ja słucham jazzu albo coś czytam albo uczę się nowych rzeczy, on ogląda seriale na Netflixie, które mnie w ogóle nie kręcą), nie wychodzimy nigdzie razem, bo on chodzi na jakieś imprezy, a ja wolę raczej spacer albo ewentualnie koncert (on nie pójdzie, bo nie lubi mojej muzy), filmów razem nie możemy oglądać, bo on same hollywoodzkie produkcje, ja wolę coś bardziej niszowego, ale on w trakcie zasypia albo chce uprawiać seks, ogólnie nasze rozmowy sprowadzają się do "co dzisiaj robiłaś?". Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on uważa, że jesteśmy mega dopasowani, chociaż ja uważam, że jest kompletnie odwrotnie.

No i teraz pytanie, jak mam z nim zerwać? Myślałam żeby udać przed nim, że go zdradziłam, albo coś w tym rodzaju, bo twierdzi, że zdrady by nigdy nie wybaczył, ale może też będzie mu przykro z tego powodu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam temat. Moja rada. Zerwij konsekwentnie. Powiedz że to koniec. Nie odbieraj telefonów . Nie odpisuj. Będziesz miała poczucie winy. Przez jakiś czas będziesz wspominać dobre chwile i nawet tęsknić. Wytrzymaj to. On też jakoś przez to przejdzie.
  • Odpowiedz
rzucać, ale ja tego związku nie czuję. Nudzę się w jego towarzystwie, nie mamy wspólnych zainteresowań, w domu siedzimy osobno (ja słucham jazzu albo coś czytam albo uczę się nowych rzeczy, on ogląda seriale na Netflixie, które mnie w ogóle nie kręcą), nie wychodzimy nigdzie razem, bo on chodzi na jakieś imprezy, a ja wolę raczej spacer albo ewentualnie koncert (on nie pójdzie, bo nie lubi mojej muzy), filmów razem nie możemy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: weź ty się najlepiej zabij. to najlepsza opcja zerwania jeśli myślisz że jak powiesz o wymyślonej zdradzie. najgorsze co może być, tfu. musisz mu wytłumaczyć i tyle że nie pasujecie do siebie a nie jakieś imby odwalać
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: @epi: @spere: @erysipelothrix: @Trajforce: Próbowałam mu to wytłumaczyć, ale nie działa. On stwierdza, że super do siebie pasujemy i że nigdy nie spotkał dziewczyny, z którą tak dobrze by się dogadywał. Ogólnie zawsze mnie przegada, ja chcę zerwać, mówię, że nie jesteśmy dobrani i nie widzę wspólnej przyszłości, on się wcina, stwierdza, że to nieprawda, że jeśli nie chcę, to nie musimy niczego planować
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > (po drugiej randce stwierdził, że chce spędzić ze mną całe życie)

Ło, Panie! xD To jakbym mojego pierwszego byłego słyszała, po tygodniu chodzenia mówił, że będziemy małżeństwem, ile będziemy mieć dzieci i co będziemy robić w życiu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rada od starszej koleżanki: na drugi raz po takim tekście w tak krótkim czasie zrywaj znajomość. Taki tekst ze strony mężczyzny nigdy nie wróży dobrze.
  • Odpowiedz