Wpis z mikrobloga

W sumie właśnie zdalam sobie sprawę, ze kiedyś tak często zmieniałam kolor włosów, ze moi znajomi przestali zwracac na to uwagę :D
Było cos w stylu "o zmienilas kolor włosów, ładnie"
A po już takich kilku spotkaniach i nowych kolorach cisza
"-jak ci się podoba mój nowy kolor?
-a, no fajny, nawet nie zwrocilem uwagi"
A tak to potrafiłam po tygodniu zmienić kolor, poprawić i wyszedł inaczej, a tak gwałtownie na inny odcień to co miesiąc, półtora może xd
Tak, miałam siano, scielam i teraz trzymam się rudosci.
#chwalesie #truestory #wlosy
  • 15
@parowkigotowane hmmm, miałam siano gumę na wlosach, wiec nie polecam, po prostu rozjasnialam sobie tak często włosy ze wyszły aż białe od rozjasniacza, wiec żółty nie mógł mi przebijać, ale jako fryzjerka (wtedy nie byłam) polecam ci znaleźć fryzjera z dobra opinia i robić sesje, a o włosy dbać bardziej niż o dziecko :) siwy=co chwile wizyty u fryzjera, bo wychodzi żółty :)
@Nooiiizy: @CaraZ: @CaraZ: powiem tak. już bym je dawno miała, niestety jako że zależało mi na ładnym efekcie-poszłam do profesjonalnego salonu. wszystko pięknie, za 1 razem wyszłam z ładnym chłodnym brązem. niestey, farba utrzymała się do kilku myć, potem miałam ciemnożółtą papkę. dodam, że pokazałam zdjęcie srebrnych włosów a fryzjerka sama z siebie zrobiła mi około ponad 10 centymetrowy odrost... i nie że tylko na czubku głowy, na każdej
@parowkigotowane
powiem tak, ciężko trafic na fryzjera który zrobi to dobrze, bo to jest jeden z najtrudniejszych kolorów do uzyskania. To co widzicie na instagramie, to jest efekt dosłownie chwilowy. Parę myć i po szarym odcieniu. Ja zrobiłam na białych włosach plukanke, czarnej farby zmieszanej z woda, i wychodziły szare, ale musiałam poprawiać co 3 mycia. W końcu powstał rudy, bo szare to aż krew mnie zalewała. A potem wyszły szare farby
Pobierz Nooiiizy - @parowkigotowane 
powiem tak, ciężko trafic na fryzjera który zrobi to dob...
źródło: comment_ZZsyErXVHCISbNZIPnpgGMqr2SNySqEy.jpg
@Nooiiizy: widzisz a moja kumpela właśnie tak jak pisałam wyżej raz na dwa miesiące robi odrost i raz na kilka miesięcy na długość i cały czas ma taki platynowy odcień.
Btw te białe piękne ()
@parowkigotowane może jest naturalnie blondynka, nawet tą ciemniejsza? Mam klientke która doczepia włosy tape on i jest plantyna, bo jej delikatnie rozjasniamy i nakładany platynowy odcień i przychodzi raz na miesiąc :)