Wpis z mikrobloga

@dedyk: nie mam nic do tego, ile wydałeś, więc nie w tym sensie pytam, ale takie szybkie zrobienie dobrego składu, to nie zabija ci dużej ilość przyjemności z gry? Bo jednak tym czymś ciekawym jest dążenie do tego składu, ulepszanie itd. A jak już teraz zbudowałeś niemalże najlepszy możliwy skład, to w zasadzie przez najbliższe 11 miesięcy nie masz czego ulepszać w nim. Możesz wymienić parę legend na kilka lepszych wersji,
  • Odpowiedz
@arko123: teraz się nauczę grać i będę się cieszył z każdego awansu i kązdej nowej opanowanej sztuczki... do topu daleka droga... jak już będe robił top10 i mi się znudzi gra to zapuszczę wąsa i zacznę streamować dla was :)
  • Odpowiedz
@TheRahr: grałem z kolegą @dedyk więc to nie fejk, co prawda trochę mu wcisnąłem swoją Bundesligą z 85 OVR ale pierwszy mecz miałem w plecy dopóki nie cofnąłem obrony. Co strzał Pele i Ronaldo to brama. Skład bomba teraz trochę skilla i LW bez problemu co tydzień. Swoją drogą @dedyk nie chcesz sprzedać konta ;)?
  • Odpowiedz
@niko777: przeszło mi to przez myśl kilka razy... no ale wiesz... tanio bym nie oddał, tam jest na chwilę obnecną z 25mln. (ps nieco gorszy skład na 17 na tym koncie) Ile Twoim zdaniem jest wart? :D 1mln coinsów chodzi po 133.45GBP
  • Odpowiedz
@dedyk: ale to jest #!$%@?ństwo z tą ławką, nie raz trafiam na takich co mają skład #!$%@? w kosmos, ale rate 80-84 i #!$%@? można zrobić. Zawsze takim staram się nabić jak najwięcej kontuzji
  • Odpowiedz