Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, raz jest mecz w ktorym mi wchodzi wszystko wygrywam po 5:0 a innym razem mam 20 strzalow 10 slupkow a przeciwny francuski bramkarz pastuch z alp 172 cm wzrostu #!$%@? lata po tej bramce jak erazmuska po #!$%@? diego i sie nie da nic strzelic bo #!$%@? ma lepszy refleks od #!$%@? spidermana, a przeciwnik tym swoim Ahmedem Musom 45 kg wagi #!$%@? dzialo na pysk mojemu Ramosowi tak ze hiszpan londuje w innej czasoprzestrzeni, biegnie to #!$%@? murzyniatko szybciej od hondy na turbinie z aliexpress, wystarczy ze ledwo traci pilke nieważne czy lewom czy prawom nogom i tak wpadnie do bramki bo moj #!$%@? LLoris nagle stwierdzi ze mongolski balet to jego pasja.
#!$%@? lige weekendowa
#!$%@? fife
#!$%@? falubaz

#fifa18 #fut #zalesie
  • 5
Ja #!$%@?, raz jest mecz w ktorym mi wchodzi wszystko wygrywam po 5:0 a innym razem mam 20 strzalow 10 slupkow a przeciwny francuski bramkarz pastuch z alp 172 cm wzrostu #!$%@? lata po tej bramce jak erazmuska po #!$%@? diego i sie nie da nic strzelic bo #!$%@? ma lepszy refleks od #!$%@? spidermana, a przeciwnik tym swoim Ahmedem Musom 45 kg wagi #!$%@? dzialo na pysk mojemu Ramosowi tak ze