Wpis z mikrobloga

@chlopiec_kolejne_drzwi: miałem oryginalne (z R) i się rozsypały po 3 miesiącach, ale kupiłem kolejne w CCC tego typu, ale już nie oryginalne i wytrzymały 3 lata a teraz służą mi do warsztatu bo nadal są całe i nie są dziurawe, ale już zwyczajnie się zużyły
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: Szczerze to pierwszy raz kupiłem inne niż Wojasy, jakies w deichmanie, nie pamiętam co to bo jeszcze w szafie czekają, ale jestem niezadowolony, będę chyba szukał czegoś z nike'a bo robią od kilku lat więc jakieś doświadczenie już mają.
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: Kapitalne buty. Obecnie mam dwie pary, jedne premium leather smooth 6in mają już 12 lat, konserwowane dedykowanym "łojem" od Timberlanda. Ludzie nie mogą się nadziwić, że po tylu latach buty trzymają się tak dobrze i nie wyglądają na sfatygowane. Na zimę radziłbym jakieś dobre skarpety, bo same w sobie nie są za cieple, ale na wiosnę/jesień/lekką zimę w sam raz. Mimo to nie kupiłbym bym teraz Timberlandów z jasnego
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: mój brat chodzi w tych samych timbach od 5 lat i nie zanosi się na to żeby miały zamiar się zepsuć. Tak więc to chyba w miarę opłacalne wydać raz na te 5+ lat 700 zł, niż co dwa/trzy lata wydawać 3-4 stówki na nowe.
  • Odpowiedz
To jakie Grzesiu kupiłeś w tym deichamanie?


@chlopiec_kolejne_drzwi: Nie wiem jakie Grzesiu kupił ale ja nigdy w Deichmanie nie widziałem dobrego buta.
Takie nosidła za 50-150 złotych. Ani ładne ani funkcjonalne, nie wspominając o trwałości...
  • Odpowiedz