Wpis z mikrobloga

@Arkatch: Zaraz ci nadepnę mangowniku przebrzydły, ty chultaju nieziemski, na lewo czesany. Co ty sobie wyobrażasz, żeby moje oczy takim szajsem kalać? Matka cię rozumu nie nauczyła ty porażko matki natury?
@XD_przez_lzy: Zapraszam powiesz mi to w twarz, tylko się nie zdziw, bo 7 lat trenowania sambo zrobiło swoje. Jak nie będziesz miał maczety (Kraków hir), to leżysz na glebie w ułamku sekundy.
Zależnie od sytuacji, mógłbym Cię nawet zabić. I paradoksalnie, z tęgimi miśkami idzie mi zawsze najłatwiej. No chyba, że trenowałeś krav magę i masz 190 cm i 85 kg wagi, to mógłbym mieć kłopot. Ale Ty nie znasz górali...
@Arkatch: Napisz coś od serca ty kopiopastowniczku jeden, myślisz, że nie znam słynnego mistrza dżudo i walk wszelakich z Sosnowca? Sam go w nich trenowałem. Najlepszą metodą na uśmiercenie przeciwnika i zdobycie przewagi nad jego sprzymierzeńcami jest rżnięcie głupa i chowanie swych umiejętności w zbyt szerokich spodniach i źle dopasowanej koszuli, ażeby oponenci potraktowali cię jako igraszkę, która tylko sprawia wrażenie niepozornej przeszkody by nagle zadać LUJA OGŁUSZACZA prosto w ich
@XD_przez_lzy: Co do cholery powiedziałeś, ty mały #!$%@? zielonko? Musisz #!$%@? wiedzieć, że ukończyłem z wyróżnieniem szkołę Gromu, byłem zaangażowany w liczne tajne naloty na Al-Kaidę, i zabiłem ponad 300 ludzi. Byłem przeszkolony w "Gorilla Warfare" i jestem najlepszym snajperem w siłach zbrojnych Polski. Jesteś dla mnie nikim a zarazem następnym celem na mojej drodze. Obedrę Cię ze skóry z precyzją, jakiej jeszcze nikt nie widział na całej pieprzonej kuli ziemskiej,