Wpis z mikrobloga

@aeber: z iloma egzemplarzami ijust s miałeś do czynienia? Bo jak siedzę tu od 2 lat, to widzę ile jest problemów z "dotykowym" przyciskiem, urwanymi gwjntami, autofire... Akurat głupotą jest zachwalanie tego szajsu jako czegoś, czym się można napalić... Btw - fajnie, że używasz 2-miesięcznej grzałki z toną syfu w środku (chyba już lepiej jarać szlugi, niż zwęglony nagar, który się w te 2 miesiące musiał zebrać w ilościach epickich wręcz
  • Odpowiedz
@capybara_ za tą cenę to dobry sprzęt i dobrze oddaje smak - z cieknącym liquidem radzę sobie w ten sposób że robię gęstszy liquid - wtedy jest ok - można też próbować dobrać jakąś uszczelkę.

@Waspin na 2 miesięcznej grzałce - praktycznie zero jakiś nagarów - wiem rozbierałem ją na części pierwsze - także może ty palisz jakieś liquidy made im Tajwan to masz z tym problemy, a później piszesz bzdury po
  • Odpowiedz
@aeber: akurat liquidy robię sam, więc można powiedzieć, że wiem co w nich jest, od dłuższego czasu siedzę na rta/rda/rdta i widzę ile syfu się zbiera, jedyna opcja, żeby grzałka nie zarosła to raczej odparowywanie po 0,5ml dziennie. Ze spinnerowatych miałem Vivi nova slim, tam była radość jak nowa grzałka w ogóle odpalała, bo potrafił być cały blister od razu spierdzielony.
  • Odpowiedz
@Waspin no właśnie - a teraz wszyscy się nagle uwzięli na just s - chyba dlatego, że niema do niego części zamiennych i zbyt dużo do wymiany.
Wlew liquidu też na samej górze - operowanie tym na co dzień to odkręcenie górnej klapki i wlanie liquidu - banalne tylko sknera do rzeczy martwych może to zepsuć.

A jak ktoś chce lepszy sprzęt - to wyłożyć 300+ i bez problemu.

Paliłem tego ego
  • Odpowiedz
@aeber: aio jest nieco łatwiejszy w obsłudze, nieco trwalszy i nieco wygodniejszy dla nowych (opcja MTL) od aio. Sam napisałem swego czasu poradnik do ijust2, znam sprzęty eleafa na wylot ale ich nie polecam. Już lepiej dołożyć do pico full kita moim zdaniem. Jasne, sam mam rx200s i Aro Supreme v2 ale to nie znaczy, że każdy ma wykładać po 5 stów na sprzęt, z drugiej strony to, że ijust s
  • Odpowiedz
@Waspin ego aio tak można palić ale delikatnie - akurat jak dla mnie to nie zdałoby egzaminu bo wolę większym buchem się zaciągnąć także po 2miesiącach by mi się ten ego aio znudził - taki "light" w formie e-papierosa - a jest jeszcze coś dobrego w takiej "rurkowej" budowie - chodzi mi o moc, dym i bezawaryjność.
  • Odpowiedz
@aeber: albo mechanik z dowolnym atomizerem na własne grzałki, albo np Smok Stick One Plus na gotowe, od ijust to będzie krok naprzód, chociaż lepiej jednak kupić moim zdaniem pudełkowego moda i tfv8 baby
  • Odpowiedz
A tak, że naszło mi to opiszę wam jak zaczynałem swoją przygodę z e-papierosami...
Także po przeczytaniu 100stron zdominowanym przez sprzedawców forum "Jakiego papierosa wybrać" w końcu wybrałem i tak chodziłem po mieście, wszyscy się pytali co to za efajka - i tak gadaliśmy z kumplami na argumenty i im tłumaczyłem i pokazywałem tutaj niema prawa przeciekać bo to uszczelki z neo-teflonową powłoką - najlepszy, bateria też nie u chińczyka robione -
  • Odpowiedz