Wpis z mikrobloga

@Nyeusii: Tak czy tak umrzesz. Jak nie ze starości / choroby / jebnie w Ciebie auto, to umrzesz z rąk niebieskiego. Masz jeszcze ostatnią opcję, uciec do Meksyku i przybrać imię Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Nyeusii: Jasne. Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz
  • Odpowiedz
@Nyeusii: nikt cię nie zmusił do związku, sama się w niego wpakowalas, a jeśli facet twój robi Ci jakieś problemy, to jestem niemal pewny że od początku wiedziałaś, albo miałaś jakieś przesłanki, ale jak to typowa kobieta nie przejmowałas się tym wcale, a teraz jesteś w takim gownie że nie umiesz się już z niego wydostac
  • Odpowiedz