Wpis z mikrobloga

#tinder moje statystyki. 45 dni używania apki. 110 par, 3 spotkania. Jedno po którym miałem wielkie nadzieje jednak kontakt się urwał. Podsumowanie: da się spotkać na tinderze wartościowe osoby, z tych kilku wartościowych 1-3 które są w porządanym typie i w moim przypadku zero dłuższych znajomości. Jednak wydaje mi się że trafię po ntym usunięciu tej apki. Po studiach i odkąd pracuje z domu ciężko o dobre okazję do poznawania ludzi. :<
  • 17
  • Odpowiedz
@testowyandrzej: gdybym szukał mięsa do pukania robił bym to codziennie. Ale to przynajmniej mnie nie kręci, jest wręcz nieprzyjemnie kiedy nie znam się dobrze z daną osobą, inteligencja emocjonalna to #!$%@?
  • Odpowiedz
@TheSchizoo:
Założyłem niżej temat, ale widzę weteran to przekleje tutaj:

[Założyłem sobie konto na Tinderze, ale jeszcze do końca nie ogarniam dlatego może wy znacie odpowiedzi na moje pytania dotyczące tej aplikacji.

1. Zlajkowaliśmy się z dziewczyną nawzajem, napisałem do niej po kilku godzinach, minęło kilka godzin, nie odpisała a pod wiadomością wyświetla się wciąż "wysłano". Jeżeli by tę wiadomość odczytała to by wyświetlało się "wyświetlono"czy o tym nie ma informacji? Telefon mam
  • Odpowiedz
@zarazstadpojde: jeśli usunie to zniknie Ci z par. Nie ma informacji czy wiadomość została odebrana. Cierpliwości niektórzy sa zapracowani odpisujapo dniach. Lepiej się szybciej umówić niż męczyć wiadomościami.
  • Odpowiedz
@TheSchizoo: może dlatego że nie chce mi się pisać "suchych podrywów". Jeżeli dziewczyna napisze o swoim hobby, lub doda cokolwiek innego do czego można się odnieść to napiszę coś więcej niż hej.
Chyba jestem słaby w te klocki.
  • Odpowiedz
@cpickle: JESTEM pewien. 8 lat temu nie wiem czemu dla beki ustawiłem sobie różowego. każdy ocenia inaczej jak widzę ze dziewczyna nie robi zdjęć z dziubkiem nie świeci biustem( co i tak zawsze odrzucam) ma jakieś zainteresowania, jest inteligentna- to łatwo zweryfikować, to wiem. Zdjęcia to kopalnia informacji a przecież są też opisy no i czat.
  • Odpowiedz
@cpickle: @TheSchizoo: wcale nie traktowałem tego jak podryw, i żadnej pary nie traktowałem jako przyszłej wybranki serca. Na podstawie kilku zdjęć i kilku zdań nie można oceniać ludzi. Ja sobie odpuściłem, trzeba pogodzić się z własnym losem. A wybranka serca znajdzie się w najmniej oczekiwanym momencie życia.
  • Odpowiedz
@RaRaj: można oceniać. Jak laska sZczuje cycem i ma dziubek na zdjciach to ma gotową dla mnoe ocenę. Takie pierdopenie. Zdjęcia możesz robić na milion sposobów jak ktoś jest ineligetniejszy to zrobi je ładniejsze i nie będzie w centrum ich uwagi na każdym. Temat rzeka.
  • Odpowiedz