Wpis z mikrobloga

Hej, prosiliście kiedyś podczas rejestracji o jakieś ładne tablice? Nie chodzi mi o indywidualne. Wiem, ze po znajomosci to idzie załatwić ale czy przychylnie tez patrzą na nieznajomych ładnie proszących ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motoryzacja
  • 17
@Baldor: stania? Większość wydziałów ma zapisy online na godzinę, i ci ludzie mają pierwszeństwo. Możesz stać 20 minut albo dwie godziny. Zależy jakie miasto.
@Baldor: Kiedyś przy czekaniu w WK na nowy dowód słyszałem małą awanturę Grażyn z okienek na zapleczu o tablice. Przyszła nowa cała seria i jazgotu co nie miara, "ej te jedynki to dla Ewki męża miały być, weź dwójki" "Mnie piątki odłóż" Także pewnie podobnie jest gdzie indziej. Zresztą mam to w dupie, takie unikatowe potrafią #!$%@?ć, zresztą to tylko numer, co samochód to i tak będzie inny zostawić sobie nie
@Baldor: na luzie ogarniesz to o ile urzednik zechce bo normalnie przydzielają pierwsze z brzegu ale jak poprosisz to zwykle pozwalają wybrać z danej puli jaką mają na stanie. Mi dał całe pudło z nalepkami i sobie dobrałem cyfry jakie chciałem xDDD
@Baldor: kolejka byla , numerki zeszły wszystkie. Urząd i tak ma system numerkowy ze sporym zapasem czasu na obsługę więc to tylko zależy od urzędnika czy zechce być miłym i dać ci wybór jakiś. Miasto Częstochowa, u nas zawsze jest sporo ludzi w urzędach.