Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 23
@LowcaZMroku polecam serwis Dell i laptopy Dell.
Fabrycznie co 10ty HP jest uszkodzony. Przyjezdzaly do Nas komputery, które jeszcze nie trafiły na półkę sklepowe a już coś z nimi było. Jak polega naprawa HP? Serwisant ma na diagnoze 5-10minut i często wymienia kość RAM(klient zgłasza,że laptop mu sie wiesza) aby mieć wyrobiony szybko limit a potem takie laptopy znów wracają....
  • Odpowiedz
@mayder: Żenua, laptop z pseudo gwarancją od uszkodzeń dla byznesu za 7 koła w chwili wchodzenia na rynek.
Po 2 latach rozwala się zawias i serwis woła 1610 zł (Z UWZGLĘDNIENIEM 10% RABATU XD) za naprawę (ʘʘ)
No i dzięki OPowi odesłałem lapka do nich, sam też robiłem zdjęcia i ostatecznie wymienili mi w nim całe skrzydło matrycy.
Laptop i tak idzie na #olx
c.....u - @mayder: Żenua, laptop z pseudo gwarancją od uszkodzeń dla byznesu za 7 koł...

źródło: comment_m9yzydpRZTEwFxehPQEwK9aVkvxgNwFB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@love2spooch: Może jestem przewrażliwiony, ale ta historyjka brzmi dla mnie jak ściema. Trochę mi się nie chcę wierzyć, że ktoś bezinteresownie naprawia czyjeś laptopy i jest to podpucha.
Mimo wszystko mam nadzieję, że się mylę.
  • Odpowiedz
@grzesiu_id: @love2spooch napisał mi, jakie kroki poczynić, aby serwis HP przyjął tego laptopa do naprawy.
Cała sytuacja wyglądała tak, że walnął mi zawias, laptop walał się po Polsce, wrócił do mnie, ale nie miał kawałka plastiku. Dzięki OPowi i własnemu zdrowemu rozsądkowi wiedziałem co napisać i gdzie, a po miesiącu czekania w końcu jest u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@love2spooch: na pierwszy rzut oka, wypok, to banda #!$%@? w tfwngf, ale jak często widać, mirki chętnie pomagają w różnych sprawach.
O takie mirko walczyłem! Brawo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@grzesiu_id mozesz nie wierzyc a wiesz czemu to robie? Po pierwsze że lubie pomagać a po drugie to lubię czasem #!$%@?ć sklep, serwis, czy taki moloch jak HP, który jest kolosem na glinianych nogach. Lubie to robić a jeszcze większą satysfakcję sprawia mi to ja wygram bo nie pozwolę aby kolejny serwis mnie wydymał(Sam mam swój serwis komórkowy/laptopowy) i korzystam z praw konsumenta na 1000000%
Pozdrawiam.

@nexpo Dziękuje o taki
  • Odpowiedz