Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LowcaZMroku polecam serwis Dell i laptopy Dell.
Fabrycznie co 10ty HP jest uszkodzony. Przyjezdzaly do Nas komputery, które jeszcze nie trafiły na półkę sklepowe a już coś z nimi było. Jak polega naprawa HP? Serwisant ma na diagnoze 5-10minut i często wymienia kość RAM(klient zgłasza,że laptop mu sie wiesza) aby mieć wyrobiony szybko limit a potem takie laptopy znów wracają....
@mayder: Żenua, laptop z pseudo gwarancją od uszkodzeń dla byznesu za 7 koła w chwili wchodzenia na rynek.
Po 2 latach rozwala się zawias i serwis woła 1610 zł (Z UWZGLĘDNIENIEM 10% RABATU XD) za naprawę (ʘʘ)
No i dzięki OPowi odesłałem lapka do nich, sam też robiłem zdjęcia i ostatecznie wymienili mi w nim całe skrzydło matrycy.
Laptop i tak idzie na #olx, bo nie
c.....u - @mayder: Żenua, laptop z pseudo gwarancją od uszkodzeń dla byznesu za 7 koł...

źródło: comment_m9yzydpRZTEwFxehPQEwK9aVkvxgNwFB.jpg

Pobierz
@grzesiu_id mozesz nie wierzyc a wiesz czemu to robie? Po pierwsze że lubie pomagać a po drugie to lubię czasem #!$%@?ć sklep, serwis, czy taki moloch jak HP, który jest kolosem na glinianych nogach. Lubie to robić a jeszcze większą satysfakcję sprawia mi to ja wygram bo nie pozwolę aby kolejny serwis mnie wydymał(Sam mam swój serwis komórkowy/laptopowy) i korzystam z praw konsumenta na 1000000%
Pozdrawiam.

@nexpo Dziękuje o taki wykop marze