Wpis z mikrobloga

@petterr33: podobnie jak u Xune dostarczenie było bardzo szybkie, bo np. zamówione z samego rana we wtorek (około 7 rano) - w czwartek paczki były u mnie. Zwrot nadawałem w piątek, w środę paczka była u nich, w czwartek miałem pieniądze na koncie.
@Xune: : @Ifrit: @tesset: Nie wiecie czy jak mam podane rozmiary w cm na stronie to powinienem jak najbardziej się starać, żeby była jak najmniejsza różnica czy brać o kilka cm szersze? Chodzi mi głównie o marynarkę i obwód w pasie i udach w spodniach.
@petterr33: ja kierowałem się wymiarami na stronie i dobierałem jak najbliżej podanego rozmiaru, nie mnije jednak zwracaj uwagę na krój, marynarki np havana to raczej super slim
@petterr33: Może być trochę mało, może być dobrze, zależy jak mocno dopasowane lubisz. Warto przymierzyć, bo tutaj jest bardziej skomplikowana sprawa niż tylko dwa obwody, jedna szerokość i dwie długości.
@petterr33: Najłatwiej wytaliować, najtrudniej zwęzić ramiona. Skrócenie rękawów dołem proste, górą trochę trudniejsze. Poszerzanie/wydłużanie możliwe tylko jeśli jest zapas materiału, więc zwykle nie jest możliwe. Nie wiem co jeszcze chcesz robić, ale google podpowie co łatwo, co trudno.