Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi ekranami? Dalej są czerwone?


@kubasruba: fizycznie tak, mnie akurat ten problem nie dotyczył. Byłem jedną z pierwszych osób która w ogóle zauważyła problem, i troche się przyczyniłem to rozpętania gównoburzy na ten temat na Android.com.pl, dlatego byłem świadomy problemu i przed wzięciem swojego egzemplarza poprosiłem o możliwość sprawdzenia czy i jak działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby poprawili oprogramowanie, i niby
  • Odpowiedz
@kubasruba Jak wrażenia? Bo podejrzewam, że paczka dotarła ;)
Ja po używaniu iPhone'ów od 5 do 7 (zmiana co generację) właśnie przesiadłem się na Galaxy s8 i po niespełna 12 godzinach użytkowania jedyne czego żałuję, to to, że dopiero teraz dokonałem tej zmiany ;P
  • Odpowiedz
@kubasruba: Panie! Ja przesiadłem się z iPhone 7 i jestem w szoku co do płynności działania... (na korzyść galaxy s8) Co do aplikacji to często łapałem się na tym, że jakieś apki które znajomi używali na androidzie, na ios były płatne wieć tutaj również na plus. Generalnie wszystko na czym się skupisz i porównasz z iPhone moim zdaniem wypada lepiej: aparat, wyświetlacz czy nawet szybkość działania czytnika linii papilarnych. Gwarantuje Ci,
  • Odpowiedz
  • 0
@vivanat: da się jakoś ustawić cofanie swipowaniem od lewej do prawej tak jak było w iPhonie?
Bardzo jestem ciekawy s8, ogromna ilość zadowolonych użytkowników.
A jak z tymi ekranami? Dalej jest problem z białym-różowym?
  • Odpowiedz
@kubasruba: Z tego co wyczytałam na stronce play i na różnych portalach to różnica w trzymaniu baterii w galaxy samsung s a iphonem jest niewielka różnica, ledwie godziny. One ogółem nie trzymają niewiadomo jak długo, ale są epickie pod względem możliwości.
  • Odpowiedz