Wpis z mikrobloga

TVP nas niestety "#!$%@?ło" i 997 już raczej nie wróci... przez tą całą akcję straciłem jakikolwiek szacunek do tej pseudotelewizji. Dla mnie już nie istnieją. Mogliby ich równie dobrze wysadzić.

Na ten moment przy takiej samej częstotliwości wrzucania, ostatni odcinek zobaczycie w tygodniu przed świętami.
W dzisiejszym odcinku z 2001 roku poruszono dwie sprawy - mianowicie poszukiwano dwóch gwałcicieli z Wysokiego Mazowieckiego oraz omówiono sprawę zaginięcia Bogusława Rubisza z Leginicy
Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis z odcinkiem.
#mk997

maxciekpl - TVP nas niestety "#!$%@?ło" i 997 już raczej nie wróci... przez tą całą a...
  • 26
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (160)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @SzalonyAndrzej @CigarettesAfterSex @HaczuMagiQ @w_iater @myownsummer @gumiorek @jakuba94 @inonocny @Wariner @pan_fenestron @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @Maticlube123 @Focalor @szymek627 @SunnO @Jerry664 @NajwyzszaFormaSztuki @Jacojdw @StarySkuter @Kaczuszkaa
przez tą całą akcję straciłem jakikolwiek szacunek do tej pseudotelewizji. Dla mnie już nie istnieją. Mogliby ich równie dobrze wysadzić.

@maxciekpl
Dopiero teraz? Wystarczyło włączyć jakiekolwiek wiadomości od dwóch lat.