Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy odcinek tym razem jest ucięty na początku, za co was przepraszam.
Znów trochę wcześniej, ale znów w pracy jestem do 24.
W odcinku będzie m.in. o zabójstwie emerytowanej pielęgniarki z Bytomia, a także powrót do archiwalnej sprawy zabójstwa dziewczyny w Legnicy (oryginalna emisja - luty 1996!).
Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis z odcinkiem.
#mk997

maxciekpl - Dzisiejszy odcinek tym razem jest ucięty na początku, za co was przeprasz...
  • 13
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (171)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Borys125 @kAdi @RatownikMagiczny @Bombowy_Zasilacz @kissmybattery @israelcube @jakuba94 @mrzyn @wiorek @Focalor @SzalonyAndrzej @maciekk007 @kolczan_prawilnosci @Artnej @BezmyslnaPochodna @Zjem_Ci_nos @der_Narr @chrominancja @rissah @Kontrolka
@maxciekpl: nie oglądam tego co wrzucasz, bo się boję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zawsze zaglądam w spoiler i zdumiewa mnie to, że aż tyle spraw pozostaje nierozwiązanych. Wygląda na to, że nie tak trudno zabić człowieka bez żadnych konsekwencji. Czytam teraz książkę Mindhunter Johna Douglasa i pisze on, że obecnie (książka była pisana w latach 90) wykrywalność morderstw jest mniejsza, niż w latach 50 czy 60.
@Pete1: jest niższa w USA, to jest zupełnie inny kraj o innych uwarunkowaniach, odsetek trudnych dla policji spraw jest tam z wielu względów dużo wyższy niż u nas ( ͡º ͜ʖ͡º) w Polsce wykrywalność jest wyższa niż kiedyś i wynosi obecnie około 96% (w latach 90 było to 85%)