Wpis z mikrobloga

@ALFONZO: #!$%@? głupoty ja jestem za granica i nie #!$%@? z garami na zmywaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta co zes myślał, ze są dla ciebie? Oczywiście ze #!$%@? dla hajsu, za darmo to i w mordę nie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ALFONZO: i kolejny dowód ze nie pracowałeś w Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj maja #!$%@? czy gadasz po angielsku dopóki robisz swoją robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) angielski jest wymagany w pracach w których musisz się z kimś kontaktować :) jeżeli robisz na magazynie czy na producji nie potrzebujesz języka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a możesz mi uwierzyć
@ryohei: BEZ ang to tylko na zmywaku mozesz robic. jak ty chcesz w anglii zyc bez jezyka? jak pies wsrod ludzi? na migi z kazdym? i zamkniety w polskim getto? ani be ani me po ang a potem dziwia sie, ze angole nas nienawidza i podpalaja auta i mieszkania
@ALFONZO: ale kto cie tutaj nienienawidzi? Nie oglądaj polskiej tv to będziesz mądrzejszy :) podrośnij, wyjedź, a dopiero później #!$%@? o emigracji, bo jak narazie to ty mi przypominasz polaczka cebulaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak już dojrzejesz to wróć do tej konwersacji proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ALFONZO: poza tym chętnie się przekonam na jakim poziomie jest twój angielski skoro jesteś taki w tym mocny ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciekawy jestem czy ty byś dał sobie radę na obczyźnie bez języka ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak narazie wydajesz się być wyszczekanymi młodziakiem żyjącym u rodziców i szczekającym za monitorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle
@ron-rosenberg: z czasem kazdy ale na jakim poziomie? PIC JESC. temu 90% polakow tam to robole za najnizsza stawke izolujacy sie od angoli i zyjacy w polskich gettach. zeby nauczyc sie perfect ang to musisz 5 lat do szkoly jezyka chodzic. a perfect jest wtedy kiedy encyklopedie po angielsku mozesz czytac i rozumiesz 99% slow. PERFECT ANG ZNA MOZE TAM 1 NA 10 TYS POLAKOW, RESZTA TO ZNA JAKIES TAM PODSTAWY
@ryohei: sorry - bylem i widzialem te polska wegetacje w UK. stara baba bez znajomosci slowka po ang przyjechala i myslala, ze za 10funtow bedzie ziemniaki obierac. wyladowala na dworcu w londynie i siedzi tam do dzis pewnie
@ALFONZO: Tak robole za najnizsza dla angoli czyli u nas ukrainiec #!$%@? za taka stawke za ktora ty bys sie nie wysrał tak samo jest tam. Napisalem ze nie trzeba znac perfect zeby zarobic rozumiesz? Wsytarczy ze łykniesz podstawe komunikacji a to nie jest perfect i starcza a z czasem opanujesz go tak ze wsystarczy aby tam zyc :) Te podstawy na poziomie 4 letniego dziecka starcza mu zeby #!$%@? robote
@ALFONZO: No to powiem ci prosto, bo nie dociera ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem tutaj 4 lata, wyjechałem bez języka bo miałem całe życie niemiecki w szkole, pierwsza praca była za 7,30 na h co daje na polskie 35,04 zł /h ( przypominam ze wtedy to było 1£/6zl+), teraz po 4 latach mam angielski na poziomie talkative i zarabiam 9,70£ na h co daje na polskie 46,56zl
@ron-rosenberg: i tak wole polske niz te zasrane uk - same grubasy, kolebka bydla z calego swiata, obrzydliwe i piegowate babochlopy, codziennie brzydka pogoda, paskudne angielskie zarcie po ktorym sie codziennie sraczke ma, depresja i tesknota za Polska i wiele innych minusow. NIE DZIEKUJE