Wpis z mikrobloga

Tak btw. mirki mam ambitny plan jechać w przyszłym roku na Monze i takie pytanie do was. Ile cebuli trzeba odłożyć na bilety? Patrze teraz ceny np na gp Brazylii i to jest 200$ na start. Sporo. Kiedy w ogóle zaczyna się sprzedaż biletów na nowy sezon? #f1
  • 19
@kvvach: Na niektóre tory bilety już są bilety do kupienia. O ile dobrze pamiętam, to w 2017 sensowne trybuny na Monzy kosztowały podobnie co na Silverstone.
Generalnie musiałbyś mieć z 300-400 funtów zarówno na Silverstone jak i Monzę, jeśli chciałbyś siedzieć na sensownej trybunie z miejscami siedzącymi.
Jeśli general admission, to tutaj już koszty są znacznie niższe a i przyjemność podobna.
Te lepsze bilety dają Ci możliwość potestowania trybun podczas piątku/soboty.
@P0lip: O dzięki. Muszę dokładnie poczytać i pomyśleć. Jeśli chodzi o trybuny to muszę popatrzeć jak wygląda sytuacja z miejscami dla inwalidów bo też nie wszędzie będziemy mogli wejść
@kvvach jeśli chodzi o miejsca dla inwalidów to na Silverstone to niektórymi trybunami były wydzielone sekcje właśnie dla takich osób. Można było także kupić krzesła do siedzenia, które bodajże kosztowały 25 funtów.
@kvvach: byłem w tym roku na Monzy. Siedziałem przy Parabolice. Łącznie wyszło coś ok 2500/os(loty, mieszkanie, wynajęcie auta, bilety na tor) na 4 dni, ale nie oszczędzaliśmy, więc pewnie da się dużo taniej to zrobić.
@kvvach: Jak masz ograniczony budżet to jedź lepiej na Hungaro. 90€ za weekendowy bilet, ceny węgierskie = ceny polskie, a widok jest na 1/2 pętli z GA. Nie ma lepszego toru w kalendarzu do oglądania zmagań na miejscu, a z mężem zamykamy wyjazd w 1000 pln / 2 osoby bez spania w parku i jedzenia torfu.
@netto: Ja wiem, że hungaro najtaniej, ale jak już robię taki wyjazd to będzie on połączony z urlopem. A Włochy>Węgry jako kraj na wakacje.

@konkret_max: Tak, pierwszy. Dzięki :)
@elegantB: No właśnie widzę, że to tak może być. Bilety z 300€ bo chciałbym jakieś trochę lepsze. Loty są tanie to będzie Wrzesień więc może jakieś promocje na koniec sezonu. A resztę będę jeszcze ogarniać.