Wpis z mikrobloga

#transferyspidera

Dziś ceny idą lekko w górę ale raczej wszystko w granicach normy. Mimo wszystko poczekałbym z zakupami do jutrzejszego wieczora/poniedziałku Piłkarze warci zainteresowania:

- Sterling - 6,5k, zamiast 9,8k sprzed kilku dni
- Rooney - 1,7k, jakisczas temu jeszcze po 3k
- Douglas Costa już po 7,4k, kilka dni temu jeszcze po 10k
- Son znów po 10k zamiast 15k
- Benzema - 54k, zamiast 63k
- Modric 102k, kilka dni temu jeszcze po 120k
- Lewandowski 377k zamiast 400k
- Salah nadal 8,4k zamiast 14k

Oczywiście ceny podawane są na TERAZ. Wiadomo też że nawet wczoraj udało się wyciągnąć danego piłkarze w cenie tej bądź czasem niższej, ceny podane we wpisie pokazują obecną stałącenę na rynku.Platforma PC

#fifa18 #fut #futdeals
  • 7
@SpiderFYM: mam pytanie, z racji tego że jutro będzie boost z haloween to warto skupywać te karty bo mogą być używane do tych lepszych skladow z sbc ? np Sturridge ma mieć 90 skilla i kosztuje 43k, a np Higuain 90 kosztuje 80k ?
Ja kupiłem Firmino za 20, teraz jest za 10, Sterlinga za 16, teraz widzę, że jest po 6,5, Jezusa za 74,5, teraz coś po 50 chodzi. Mane kupiłem jak kosztował 70k, teraz jest za 60. Ale były czasy, że chodził po 140. Ceny ładnie lecą, nie warto mieć teraz drogich piłkarzy.
@Veyn nie warto mieć piłkarzy z BPL bo są najpopularniejsi. Wszyscy z czasem będą ulepszać składy i ceny piłkarzy takich jak Willian, Bakayoko, Rose, Son, Martial, Smalling, Bailly, Aurier czy Ci których wymieniłeś, będą po prostu spadać.