Wpis z mikrobloga

Ej wiecie co, wracam sobie nocnym do domu, naprzeciwko mnie siedzi niebieski, który czyta książkę z mojej absolutnie ukochanej serii, zostało mu jakieś 7 stron na oko, mam ochotę zagadać, ale po pierwsze primo, w takich sytuacjach jestem damską stuleją, a po drugie primo, on ma słuchawki i jakoś tak mi głupio zakłócać mu spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 102
  • Odpowiedz
@Papierek_po_ziemniaku: myślałem, że słuchawki nosi się po to, żeby słuchać muzyki. A ty nakładasz je na głowę i jedziesz w ciszy, żeby ktoś nie zagadał? Kup sobie takie dla budowlańców, lepiej wyciszają xD
  • Odpowiedz
@natalalalia: hmmm, bardzo seksistowska książka - większość kobiet które znam nie przepada za tą książką :) Ale tak, jest spoko.
Z polskiej fantastyki polecam Grzędowicza, Pan Lodowego Ogrodu jeżeli nie czytałaś :) Piękną książką jest tez "Gwiazdozbiór Kata" Rafała Dębskiego
  • Odpowiedz
  • 1
@Kubsondupson zdecydowanie też wolę pierwsze trzy części, ale pomnik też się dobrze czytało
@Kubsondupson @turpis ja ogólnie nie lubię fantastyki, zdecydowanie bardziej wolę kryminały, ale to mi ktoś kiedyś dawno dawno temu polecił i sie zakochałam, to są chyba jedyne książki, które sobie mniej więcej co roku czytam ponownie
  • Odpowiedz