Wpis z mikrobloga

#ios #android #samsung #note8 #iphone

Mireczki, czy zamiana iPhone 7 na Note 8, to dobry wybór?

Denerwuje mnie już iOS. Wcześniej gdy dużo więcej czasu spędzałem przed komputerem, nie był to taki problem. Teraz gdy potrzebuje częsciej wysłać maila, napisać coś, zrobić screena - iOS nie spełnia do końca moich wymagań. Dlatego też skierowałem wzrok w stronę Note 8. Pytanie tylko czy telefon na Androidzie, od niesławnego Samsunga, przez 2 lata będzie TOP'owy, tzn. chodził bez zacięć itd.

Z góry dzieki!

Który telefon będzie lepszy?

  • Iphone 8 Plus 38.9% (21)
  • Samsung Note 8 61.1% (33)

Oddanych głosów: 54

  • 8
@paprykarzszczecinski1: Chyba przyszedł taki czas, że telefony faktycznie można używać w biznesie. I chyba od jakiegoś czasu Apple straciło koszulkę lidera innowacji. Mając w ręce naprawdę drogi i zaawansowany technologicznie sprzęt chciało by się jednak zrobić więcej niż 4 lata temu na iphonie 5S. Myślałem, że iOS 11 coś zmieni, bo nowy iPad Pro miał być pro, ale to chyba nadal nie to...
@penguin: Jak mam telefon to mnie nie denerwuje. Kiedy go ostatnio zgubiłem, to mnie naprawdę #!$%@?ł. Znalazłem go i okazało się że umarł jak go zgubiłem. Prawie go zabiłem za to że umarł. Po ile chodzom te sponsory?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@penguin: zmieniłem Note 4 na iPhona 7 Plus i faktycznie, iPhone jest bardziej upośledzony względem Samsunga - tam mogłem pewne rzeczy (np. maile z załącznikami) wysyłać bez większych komplikacji, na iPhonie te rzeczy nie są takie proste albo zwyczajnie trwają znacznie dłużej. Co bym wybrał? Kwestia jaki masz komputer, ja przesiadłem się na iOS z racji posiadania Macbooka.
PS Miałem Note 4 dwa lata, wcześniej rok Note 3 i byłem z
@penguin przeszedłem z iPhone 7 na Note 8 i powiem szczerze, że jeśli chodzi o biznesowe sprawy, prowadzenie firmy itp. to Note 8 to naprawdę kombajn, potężne narzędzie. Na iPhone wiele rzeczy musiałem robić bardzo na około, typu właśnie wysyłanie jakichś bardziej wyszukanych plików... Oczywiście da się wiele rzeczy obejść ale nie wszystko.