Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina na temat mechanikow #epapierosy W mechaniku zawsze wkladalem baterie plusem do gory bo wszedzie tak mowili zeby tak robic, a ze mechanik to trzymalem sie wytyczen specow. Wczoraj ogladalem vaping bagan-mojego speca od wapowania ;) i powiedzial rzecz ktora mnie zastanawia. Wkladajcie baterie plusem tam gdzie sa otwory wentylacyjne na modzie. W moim modzie sa w przycisku.Bateria jesli sie wentyluje to cale cisnienie wypycha plusOwa czesc. Ma to sens dla mnie.
  • 9
@swiss: sens wkładania plusem do góry jest taki - przy zwarciu masz "autofire" i moc idzie na grzałkę. Spali ją? Spali. ALE jak wkładasz plusem w dół to przy zwarciu łuk elektryczny idzie w dół do obudowy - może wręcz zaspawać guzik a nawet jak nie - zamiast zwarcia na jakimś oporze (powiedzmy 0,2-0,3 ohma) masz zwarcie po tubce (miliohmy), potencjslny wybuch nastąpi znacznie szybciej
@swiss: nie wiem o co temu bucowi chodzi, napisałem w gruncie rzeczy to samo, nawet nie przeczytał. To jedyna osoba z tego tagu, którą mam na czarnej, bo #!$%@? jak potłuczony, każe dolewać wody do lq i reklamuje nautilusa mini jako ostatni krzyk mody...
@majk90: nawet nie zrozumiałeś tego co napisałem, tylko napisałeś to samo. Naucz się czytać, nie wiem jak można być tak głupim, wracaj na trawnik. idealnie tam pasujesz, nie pozdrawiam

@Waspin: bez spiny panie... czlowiek ze zdolnosciami czytania ze zrozumieniem zlapie o co kommon. Mikro zbiera przekroj calej naszej Polskiej spolecznosci wiec i trafiaja sie tez ci co wode do liqidu leja i iquosa zachwalaja.