Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytałem sobie regulamin Blizzarda i jest tam napisane iż można połączyć konta tylko i wyłącznie jak właściciel jest ten sam. Wpadłem na pomysł żeby zrobić sobie drugie konto na moje nazwisko i porobić na nim wszystkie startowe questy, zdać KotFT, kupić pakiet startowy (trochę kart/golda by było, z dodatku i starter packa pewne 2 legendy) i potem poprosić Blizzarda o połączenie tego altkonta z moim normalnym. Próbował już ktoś z Was taki zabieg? Bo nie wiem czy nie szkoda zachodu żeby nawet startować z tą operacją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#hearthstone i trochę #januszebiznesu
  • 17
@czaha-dymi: ja to bym rozumiała bardziej jako połączenie gier z dwóch różnych gier. Ale ciekawe w sumie. I niajlepszy przypadek to przerzucenie Ci wszystkich kart i golda... nie wiem, czy nawet w tym przypadku jest to super opłacalne...
@czaha-dymi: Pewnie dotyczy to dwóch różnych gier, wątpię, by byli w stanie połączyć 2 konta w hearthstone, nawet gdyby chcieli (technology isn't there yet). Z drugiej strony blizzard to idioci, wszystkiego można się po nich spodziewać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołaj.
@Sofa
@KK44
@calezyciejedennick
Na razie nie chcę pisać do blizzarda, bo jeszcze nic na tym altkoncie nie mam. Mam #!$%@? na uczelni więc wątpię że zrobię to jeszcze dziś/jutro, ale przez weekend spróbuję ogarnąć mój niecny plan i zawołam zainteresowanych jak wyszło
@dante60-3: @Sofa: po prostu - automatycznie jak jest jakiś problem wymagający potwierdzenia tożsamości, w formularzu kontaktowym Blizzarda (czyli tam gdzie trzeba między innymi napisać opis o co nam chodzi) jest opcja dodania zdjęcia dowodu jako załącznika
@Sofa: @mikaliq: @calezyciejedennick: @KK44: @dante60-3: Wysłałem już do nich pytanie, odpowiedź pewnie jutro bo czat jest już nieczynny. Nieźle jakby to przeszło, z prologu dostałem DK mage, z 3 pakietów z KotFT DK rogala i z jakiegoś pakietu za startowe questy Cenariusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wydaje mi sie to zbyt proste żeby się udało XD

edit: nie kupiłem jeszcze starter packa,