Wpis z mikrobloga

@Gomezo213: Powiem Ci szczerze, że ciągle szukam w tej fifie optymalnego ustawienia dla siebie. Grałam 4-3-1-2, bo w poprzedniej wygodnie mi się rządziło środkiem pola, teraz już z tym gorzej. Siedzę na razie na 4-3-3 z defensywnym pomocnikiem, bo postawiłam na mocne skrzydła, ale brakuje mi Siga czającego się tuż za napadziorem. Będę chyba próbowała innych wariantów tego ustawienia.
@pieczarrra @b1tz: ps4 here, też jeszcze aktualizacji nie było, ale z tego co gadają na PC bardzo zmienia to grę, ale już nawet nie chodzi o patch, mam to samo co mirabelka pieczarrka ;p, mniej więcej co tydzień zmieniam ustawienie i piłkarzy, grając 4-1-2-1-2(2) co prawda wbiłem golda w futchampions, ale czasami mam wrażenie że nie mogę niczym zaskoczyć w tym ustawieniu, jak ktoś umie dobrze bronić to środek jest tak
@Gomezo213: mi w tej fife 4-1-2-1-2(2) gra się troche średnio. Brakuje trochę tych skrzydeł, ale jak dałem 4-3-3 to przechodzili mnie środkiem jak chcieli. Najlepiej to mi się gra składem za 10k w formacji 4-3-2-1 XD